Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten-kapatıcı önerileri

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4
Kızlar hiç bi fondoten annemin yüzündeki sivilceleri kapatmıyo malesef. Avonun fondotenleri , max factor bı de dun avon pata krem aldı o da işe yaramadı :) annemin adına sizden çok iyi bi kapatıcı önermenizi istiyorum. Teşekkürler şimdiden

Kızlar hiç bi fondoten annemin yüzündeki sivilceleri kapatmıyo malesef. Avonun fondotenleri , max factor bı de dun avon pata krem aldı o da işe yaramadı :) annemin adına sizden çok iyi bi kapatıcı önermenizi istiyorum. Teşekkürler şimdiden

arkadaşımında yüzünde lekeleri var o oriflame mineral terapy fondeten ve kalem kapatıcısını kullanıyo bayada güzel duruyo porselen gibi oluyo ben bide sivilce lekelerine önce açık renk sürülüp daha sonra fondeteni sürdüklerinide duydum buda mantıklı

kapatıcılık anlamında fondöten üstüne pudra uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız fakat cildi hiç nefes almaz zaten sivilce var diyorsunuz daha beter olur cildi. bence daha hafif makyaj ürünleri kullanın

Kesinlikle sivilceli cilt üzerine fondöten uygulamayın...Yoksa hayat boyu sivilcelerinizden kurtulamazsınız...Önce iyi bi temizleyici bulun annenize ve kurtulun onlardan daha sonra temiz ve düzgün bir cilt üzerine makyaj yaparsanız daha iyi sonuç alırsınız..

öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Annemin sinek ısırsa bile vücudunda iz kalıyo. Max factor de kullanıyo canım ama hala şikayetçi sanırım fondotenlere kızmayı bırakıp cildiye uzmanına gıtmeli.

benim cildimle de cok hassas ıd bare minerals kullanıyorum resmen hassasiyeti tedavi ediyor
64 tl e almıstım cok da doğal duruyor

bence cilt sorunlarını kapatıcı yada fondetenle kapatmak yanlış tabiki iyi bi fondeten alıp kullanırız ama ilk önce cildi tedavi edip daha sonra bunlar uygulanmalı diye düşünüyorum

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır

kapatıcı olarak önerim max factor erase harika bir ürün bayadır kullanıyorum ki benim göz altlarım mor değil ama çok çöküktür.makyaj yapmasam bile kapatıcı şart oluyor.

Ben diorun kapatıcısını kulanıyorum 2 senedir çok memnumun
biraz pahalı ama gerçekten verdiğin paraya değiyor
Kapatıcı bana 7 8 ay rahat gidiyor

X