flört.. soru işaretleri..

civilenginar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
320
644
merhabalar hanımlar,
sizlerin fikrini almak için geldim :) bir hafta kadar önce bir arkadaşım aa siz çok iyi anlaşırsınız diyerek bir beyfendi ile tanıştırdı. kendisi bana 3 saatlik bir mesafede yaşıyor. haftaya da buluşacağız. karşı taraf teklif etti buluşmayı, birbirimizi görelim diyerek. buraya kadar her şey olması gerektiği gibi. ancak boyu benden birkaç cm kısa. bunu çok sorun etmiyorum aslında ama yine de dışarıdan bi gözle nasıl durur bilemiyorum. ayrıca her akşam telefonda konuşuyoruz böyle çok fazla kendini anlatıyor gibi. ben bir şey anlatınca hmm falan diyip hala kendini anlatıyor. yüz yüze görmeden olumsuz bir karar vermek istemiyorum ama sonucunda yol gelecek benim için acaba bu hep kendini anlatma mevzusu yüzünden de bitirsem mi diyorum:/ ve tabi bunlar dışında o hep şu an yaşadığı şehirde yaşayacak gibi bense yakında memur olacağım ve belki de çok uzak bir yerde olacağım. aynı şehir denk getirme ihtimalimiz 81'de 1 yani.. aslında neden soruyorum bunları bilmiyorum sadece evet bazen çekici ve hoşuma gitse de bazen de canımı sıkıyor bunlar. şu aşamada görüşmeden bir karar vermek mantıklı mı ?

bilemedim ya
normalde ask hayati dolu biri misin yoksa genelde yalniz misin?
eger zaten ask hayati canli hayatina biri girip biri cikan biriyse salla gitsin 3 saat uzaktaki adamdan ne hayir gelecek ha ama normalde de yalnizsan - oyle cok keyifli bir ask hayatın yoksa bu adami birakinca (allah bilir ama) yalniz kalacagin belliyse devam et bosver:) su akar yolunu bulur

flört hayatım renklidir yaa ama bu adam bayağı zeki, zekaya da bakarım yani shsjsj

Aaaa şimdi ufacık boyuyla ben öyle erkeğe erkek demem ben 1.55 im kocam 1.90 diyen tayfa gelecek.200.geleneksel kk uzun boylu kocalarla hava atma konusu.haa bir de bütün sevgilileri 1.85 ve üstü olan tayfa.hqdi geçmiş olsun.

168im ben o da 165miş

Cücük kadar ay, babet mi giycen hep, ona 150-155 civarı biri iyi olur.

Ben kendini anlatma kısmına takılmadım.
Muhtemelen seni beğendiği için kendini beğendirmeye çalışıyor o şekilde anlatarak.

Ama boy kısmı içime sinmedi.
Gerçi kişiye göre değişir, herkesin önceliği farklı
Şöyle de durmuyordur neticede

kiz ta Almanyadan enisteyi getirmissin 3 saatlik yolumu sorun ediyorsun askolsun aska bakis acin bumu ?
ben konusturtmayan adam sevmiyorum ve cok konusanida bu benim icin bitirme sebebi icin yeterli_____

Yakında memur olacaksanız asla şans vermeyin. Zaten boyu ile ilgili kafa karışıklığınız var mesleğe başladığınızda hiç beğenmeyeceksiniz. Bir de konuşurken sürekli kendisinden söz etmesi hem saygısız olduğunu hem de özgüvensiz onaylanma ihtiyacı hisseden biri olduğunu gösteriyor.

kiz ta Almanyadan enisteyi getirmissin 3 saatlik yolumu sorun ediyorsun askolsun aska bakis acin bumu ?
ben konusturtmayan adam sevmiyorum ve cok konusanida bu benim icin bitirme sebebi icin yeterli_____
ben onu gördüm etkilendim, tatillere ciktim huyunu suyunu begendim, zamanla aşkımız büyüdü de yanima getirttim. böyle es dost tanismasiyla ya da internetten biri olsaydi hic baslamazdim bile uzak mesafe iliskisine. safi zarar:)

Tam cücük yazacaktım ağzımdan aldılar yazıklar olsun:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…