Flört ile iletişimi kesmeli miyim?

Hshshhhah meğer gerçek miymiş işte bazıları sadece kafa dengi olan “arkadaş” olabiliyor ua
İlk başlarda biten ilişkimden dolayı suçluluk duygusu hissettiğimi bu nedenle mesafe koymaya çalışıp, rahatsız hissetmemek için ona karşı bir şeyler hissetmeme isteme eğilimindeydim, ben bunları düşünürken karşı taraf atağa geçince düşündüğüm gibi olmadığını anladım da acaba hâlâ kendimi korumak, kaptırmamak için mi bir şeyler hissetmiyorum diye sorguluyorum böyle anlatınca da ondan hoşlanıyormuşum gibi oluyor ama ten uyumu dedikleri şey gerçekmiş galiba ya

Gerçek olmaz mı. Hem de ne gerçek valla. O günahlar boşa mı işleniyor

Ten uyumu yoksa olmaz
Acaba bir ilişkiden korktuğum için kendimimi geri çekiyorum diye düşünüyorum çünkü böyle bir şey şu an hiç istemiyorum. Sanırım son buluşmamızda fazlasıyla tepkili davrandım o nedenle 2 gündür kendisi ile görüşmüyoruz. Buluşmadan sonra mesaj attı ama bende bir soğukluk olduğunu hissedince üstelemedi ve biraz beni kendi halime bıraktı sanırım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…