Flormar Terracota allık kullanan var mı?

og2501

olcayinwinterfall.blogspo
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
325
0
son zamanlarda flormar'ın terracota allıklarının çok iyi olduğunu (özellikle 41 numaranın)renklerinin çok doğal olduğunu duydum kullanan var acaba yorumlarınız neler?

canım ben bi ara şeftali rengini kullanmıştım, makyajdan çok anlamam ama bence çok doğal duruyordu. herkes de beğenmişti.

en kısa zamanda edinicem doğal duran bi pembe istiyorum.. kullandıktan sonra yazıcam tekrar teşekkürler...

pembe olarak loreal kullanıyorum memnunum kalcı cünkü. ama pasteli allıkları da güzel

evt cnm 41 kulanıyordumm açık pembe çok iyidi sonra gittim 40 noluyu aldımmm 41 i kulanırken bi kaç kez sürüyordumm şimdi 40 da bi fırca darbesi süürnce yetiyo iki kez gecsem koyu oluyooo bidaha lcak olsa 41 alırdım yineee:)

flormarın 41 nolu allığı muhteşem
terracota allıklara olan önyargımı kıran tek allık budur çok doğal bi pembe şeftali arası bi renk ve verdiği ışıltı çok hoş ben ilk defa kullanıyorum terracota ama çok memnun kaldım

burada yazılanları okuyunca bir deneyeyim dedim ve kendimi kozmetikçiye attım,bende 40 numarası daha iyi durdu,gerçekten çok güzel bir allık.

Son düzenleme:
bende flormarın terracota 41numara allığını kullanıyorum kızlar hatta üründen bi tane bitirdim ikinciyi aldım geçen gün...aslında çok bereketli bi ürün kocaman kutusu var çok uzun süre gidiyor bu allığın rengi müthiş çok fresh bi görüntü veriyor yaz ayları için çok uygun..ben de bir de şu turuncumsu olan 46numarası var fakat ben beyaz tenliyim çok sürünce tupturuncu oluyom az sürünce iyi duruyor...esmerlere ya da buğday tenlilere daha iyi gider heralde...

flormar far konusunda gerçekten muhteşem ama terracotta allıklar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef. en azından herkesin kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. ben bir kez denedim arkadaşımdan (kendi fırçamla) ama hemen ertesi gün tahrişe ve sivilcelenmeye sebep oldu. üstelik makyajda allık gerçekten önemli bir şey ve hatta zaman zaman sadece onu kullanabileceğin bir ürün olması da gerekir. bu yüzden eğer iyi bir allık arıyorsanız, nars torrid ya da mac springsheen doğru bir tercih olur bence :)

aşırı hassas ve sivilceli bir cildim var bende flormar allık kullanıyorum fakat bende ve kullanan arkadaşlarımda böyle birşey olmadı . ve bu allıkları severek kullanan bir sürü flormar fanı var bence ürün sizin cildinize uymamış . her yorumumda dedigim gibi her ürün herkesin cildinde aynı tepkiyi göstermez denemek lazım .

bende 40 numarasını almaya gitmiştim ama sdantta duran satıcı bana 46 numarasını tavsiye etti tenine bu renk uyar dedi aldım geldim bende ama sürünce beğenmedim çünkü yüzümde hiç belli olmuyo çok açık bi renk parlaklık verdi sadece

Ben de dün flormar terracotta 43 numara aldım,buğday tenliyim çok yakıştı.Satıcı en çok doğal duran ve en çok satılan 43 numara dedi.Şeftali tonu doğal duruyor.Ben çok beğendim.Kadife gibi bir yapısı var.Fondotensiz kullanacaksanız allığı terracotta kullanın derim.Eğer fondoten kullanıyorsanız normal allıkları da tavsiye edebilirim,çok güzel renk tonları vardı.

44 numarasını kullanan var mı ben beyaz tenliyim sizce yakısır mı beyaz tenlilere

Ben de beyaz tenliyim ve saçlarım bakır. Pembeden ziyade turuncu ve şeftali tonları daha hoş duruyor benim tenimde. Bugün 43 numarasını aldım. Baya doğal duruyor ben beğendim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…