Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

flaş hanımlarııı allah i,şlerinizde sizlere sabır versin tamir zor bende bu yıl tamir var tavan aktııııkafamçokkarıştı
ama ne yapalım cana gelmesin mala gelsinnnnnaniknanik
iyi akşamlarrrrr

Ben sana edini öyle cezalandırma dememişmiydimkaydirigubbakcemile3

Yılların abajur alışkanlığı ameliyata kadar gitti
Geçmiş olsun balımopuyorumnanaktan

Çok güzelmiş teşekkürleropuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Sağolasın çiçeğimopuyorumnanaktan

hahahahahahahahhahahahahaha çok güldüm buna ya
sorma ablam pahalıya patladı bana :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

gallery_1029.gif

iyi akşamlarrr flaşcılar
flaş flaş flaş ev hanımı cehheeeee dedi
sayfada kimse yok ya ben neden kimseye denk gelemiyorum bu arada leydimm çok değişmişsin hepinizi çokkkkk öpüyorummmmm

iyi akşamlarrr flaşcılar
sayfada kimse yok ya ben neden kimseye denk gelemiyorum bu arada leydimm çok değişmişsin hepinizi çokkkkk öpüyorummmmm

kimler gelmiş kimler sen neredesin yahu hiç gözükmüyorsun iyisin demi arkadaşım bende çok öptüm seni tatlım opuyorumnanaktan

İyi pazarlar kızlar Flaş flaş Firstleydinin son fotosunu ele geçirdim:roflol:

hala dipçik gibiyim. :roflol::roflol::roflol: biraz estetikle herşey halolur. :sm_cool::sm_cool::sm_cool::dilcikar:

kafamçokkarıştı:1shok:delikafaduldendelikafadulden:sm_cool:delikafadulden

katılmışsın gülmekten.aklinialirimsmile:roflol::sm_cool::dilcikar:

iyi akşamlarrr flaşcılar

biz hep burdayız canım. tabii sen görmeyeli çok değiştim.

görmesin betül abla bunu hemen estetikçisine koşar delikafadulden opuyorumnanaktan

koşacam ilk fırsatta. naniknanik siz beni o zaman görün. bebek gibi olacam.:ecrin_bebek::emir_bebek:akannehir sizde beni görünce düşüp düşüp bayılacaksınız.:roflol::roflol::roflol:

X