Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

4qz6aznaj0.gif

canım geçmiş olsun. çok dikkat et kendine.opuyorumnanaktan

ay ben almayayım. akannehir benim edim değil vallahi.:roflol::roflol::roflol:

Çok saol betül ablamcım kaydirigubbakcemile3

teşekkürler hepinize ben olmıyacağım merak etmeyin eşim olacak abajur etkisi yıllar sonra çıkıyor sanırım:roflol::roflol::roflol::roflol:

şaka bir yana boyun fıtığı vardı eşimin 10 günden beri sürünüyor.
artık iyicene ilerlemiş dr ameliyat dedi şakkıdışakkıdışakkıdı

Geçmiş olsun arkadaşım iyi olur inşallah bendede var aynısından kireçlenme boyun düzleşmesi offf offf sonra yaşlandım deyince kızıyorsunuz işte hihoyyyt

Günaydınlar....

teşekkürler hepinize ben olmıyacağım merak etmeyin eşim olacak abajur etkisi yıllar sonra çıkıyor sanırım:roflol::roflol::roflol::roflol:

şaka bir yana boyun fıtığı vardı eşimin 10 günden beri sürünüyor.
artık iyicene ilerlemiş dr ameliyat dedi şakkıdışakkıdışakkıdı

Ben sana edini öyle cezalandırma dememişmiydimkaydirigubbakcemile3

Yılların abajur alışkanlığı ameliyata kadar gitti
Geçmiş olsun balımopuyorumnanaktan

1136536418heart-chocolates.jpg

Buda benden hepinize.Şeniz

Çok güzelmiş teşekkürleropuyorumnanaktan

delikafaduldenBu azcık edülükten büdülüğe terfi etmiş gibi geldi bana :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Barçmanım..kolay gelsin opuyorumnanaktan
Flaş flaşa nazar mı değdi böyleakannehir:nazar:
ank am,inşallah düzelmişsindir,kuzcukla gezersiniz:1hug:
Ankara 3 gündür bahar gibi..tam gezmelikhihoyyythihoyyyt
Mentaistim hayırdır..ne ameliyatı?önemli bir şey değildir inşallah a.s.
Sağolasın çiçeğimopuyorumnanaktan

Barçmanım nasıl gidiyor işler kolayladınız mı biraz opuyorumnanaktan

Günaydın ankım Yok canım nerdee
Haftasonu parke döşenecek
Sonrada tavanlar boyanacak sanırım bir müddet işim bitmeyecek
Evde 10 yılı tamamladık bazı eşyalarda yenilenecek
İşim çok anlayacağın:umursamaz:

Günaydın ankım Yok canım nerdee
Haftasonu parke döşenecek
Sonrada tavanlar boyanacak sanırım bir müddet işim bitmeyecek
Evde 10 yılı tamamladık bazı eşyalarda yenilenecek
İşim çok anlayacağın:umursamaz:

Günaydın sanada tatlım biter ya merak etme biraz sabur sadece ustalarda işin ehliyse kolay olur .
Bak biz 4 ay uğraştık evle halada bitmiyor geçenlerde banyo aktı bizimde kırıldı edildi duvardan su alıyor kabardı satalım diyoruz ama evler çok pahalı burada güç yetmez ki onada bilmiyorumkismile

Günaydın sanada tatlım biter ya merak etme biraz sabur sadece ustalarda işin ehliyse kolay olur .
Bak biz 4 ay uğraştık evle halada bitmiyor geçenlerde banyo aktı bizimde kırıldı edildi duvardan su alıyor kabardı satalım diyoruz ama evler çok pahalı burada güç yetmez ki onada bilmiyorumkismile

Eyvah eyvah en korktuğum şey başına gelmişkafamçokkarıştı

Ben herhalde birkaç ay ustalarla yaşayacağım evin içi bitincede bahçede tadilat başlayacaksempatiksalakcinni:gitme:

Canım yaa..hallolmadı mı seninki?gene mi iş çıktıbenneyaptımki

Ben herhalde birkaç ay ustalarla yaşayacağım evin içi bitincede bahçede tadilat başlayacaksempatiksalakcinni:gitme:

Canısı..havalar nasıl orda..bu mevsimde zor olmuyor mu?keşke biraz daha yaza doğru başlasaydınız..a.sşifayı kapma bide.:1hug::nazar:.

Canısı..havalar nasıl orda..bu mevsimde zor olmuyor mu?keşke biraz daha yaza doğru başlasaydınız..a.sşifayı kapma bide.:1hug::nazar:.
Yok tatlım havalar iki gündür çok güzel merak etme dikkatediyorum çiçeğimŞeniz

Sen korkma lokumum bakma bizim şansımıza oldu dışardan duvara sızıntı oluyor bizimde yağmur yağınca bu sene oldu oda .
Düzenli yapılırsa ustalar çabuk bitirir işlerini

Yok canım bittide oda duvarı kabarmaya başladı hindiler gibi satalım diyoz ama olmuyor işte mafoldumben

X