Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

güzel flaş hanımlarııııııııııııııııııııı
oh burası şenlendiii yineeee leydim o tırnaklar banada lazımmm
birilerini çırmıklayacağimmmmmm

:roflol::roflol::roflol: milletin öfkeli gününe gelmiş o tınaklar anlaşılan. yandı o tırmıklanacaklar.:sm_cool:

bayanssulusmile alsanaalsanasmileaklinialirimsmileboshayallersmile

Bunları gördünüz mü kızlar?? opuyorumnanaktan

:hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya:ben buna taktım pek öresim geliyor:hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya:

Ay..bak iyiki dedin.:hulya:Rüyamda biri örgü örüyordu..delikafaduldenhemde pirinçkaydirigubbakcemile3
Bende diyorumki..zor ama güzel oluyor:roflol::roflol:
Bunu anneme anlatsam..tek bir yorumu var zaten..açıkta kalmışsın diyor:roflol:

benimki de öyle der kesin garibim fethiyedeyken tutuştururdu kızım bari kolları ör diye bak şimdi nasıl özledim bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

iyilik cnm yaa,
uzun zamandır görüşemiyoz, valla özledim hee,olumunekankayizsmile
sen nasılsınbayanssulusmile

iyilik cnm yaa,
uzun zamandır görüşemiyoz, valla özledim hee,olumunekankayizsmile
sen nasılsınbayanssulusmile

yok artık buralardayım canım ne olsun yuvarlanıyoruzeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

bende yuvarlanıyorum sorma,
acaip uykum vaa,ama kociş köpeeni gezdirmeye çıktı,
haavancık bugünlerde tuvalet sorunu yaşıyo,kulübesinde ortalığı ayağa kaldırıyo,komşular şikayetçi biz uykusuz oooyybilmiyorumkismile
6.30 da kalkmam gerek bideohaoldumsmile

BencedeeeeeŞenizŞeniz
edilerimizi yakaladım.delikafadulden

hihihihi ediler iş başında

ne yalan söyliyeyim bugün şuurum bozuk bu tırnaklarla yolabilirim onu
alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

birkaç tanesini banada verde bende biraz birilerini tırmıklayayımalsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

güzel flaş hanımlarııııııııııııııııııııı
oh burası şenlendiii yineeee leydim o tırnaklar banada lazımmm
birilerini çırmıklayacağimmmmmm

Herkes tersinden kalkmış besbelliŞeniz

aslında ben tırnak tercih etmem benim tercihim abajur:roflol::roflol::roflol::roflol:

delikafadulden:1shok::1shok: Abajuruda ilk defa duydumopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

Kızlar fazla uğrayamıyorum Çünkü oğluşum kısa bir tatilin ardından iki gün sonra Amerikaya okuluna dönecekmafoldumben
Onun sevdiği yemekleri yapıp yedirebilmek için bütün günüm mutfakda geçiyorcokacimcoook
Yakında flaşlarıma başlayacağım beni bekleyin anacığım:lepi:hihoyyyt

herkes çok mutlu olsun.........
herkes ıyı olsunnnnnnnnn
herkesın dılegı olsun........

gunaydınlarınız bol bol olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…