Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

İnanmıyoruumm.:sm_cool::sm_cool: Alıntı bile yapamıyorum.sırnaşık şey Adını koydum onun:Korkunç öpçük:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol: aynen katılıyorum. bu öpücük korkunç bir öpücük. hiç böylesini görmemiştim.Şeniz

son dk flashhh flashhhh
benım mahpusluk bıttı kader mahkumu olarktan benı ozleyenlerı bı görem bakım parmak kaldırın

Oyyyyyyyyy benim kızım gelmiş hoşgeldin yavru
Özlettin kendini beeeeeeeee Şeniz Şeniz

ahh anacım ahhh senı cookkk ozledım hepınızı yawww amma cok sevıyomusum sızıde haberım yokmuşş oyyy ben başımı nerelere vuramm:roflol: ceyıs aldım ılk olarak onları koydum geldım rsımlerını bakcen mı anacımm evlılık hazrlığında ceyıs resımlerınde kaydirigubbakcemile5

tamam yavru bakarım çeyizlere ne eksik varsa söle anan alır sana dünürede söleriz oda alır

heyt ben geldim bi kaç ay yoktum herşey değişmiş yasengözlerimebaksanab

uğurböcüğü geçmiş olsun bir daha abla lafı dinlersin artık herhaldekaydirigubbakcemile
ezbuzum canım ciğerim hoşgeldin çok özledik seni bir yere ayrılma sakınŞeniz

kızlar hani benim partim yaa bana bir sürpriz yaparsınız sanmıştım bugün doğum günüm ya o bakımdan öm lar dışında parti filan yook:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Barçman bir dilek tutup mumu üfleyin,tüm dilekleriniz kabul olsun
Tekrar doğum gününüz kutlu olsun Şeniz

çok teşekkür ederim perhizde olmasam dalardım ben bu pastanın içine harika gözüküyooorŞeniz

Son düzenleme:

......... mutlu ailesiyle düşman çatlatıyor ( üstüne alınan alınsın....:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…