Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

frstlady ablam çileği aşıya götürmüşş ama ondan çilekten çok o korkmuşaa benziyor.iğneyi kime yapıyorlar bellli değill

firstlady ablam ben marjinal bi kadınım herkesle aynı araba dizaynını istemem demiş ve ortaya farkını koymuşşş hahahah:)

frstlady ablam çileği aşıya götürmüşş ama ondan çilekten çok o korkmuşaa benziyor.iğneyi kime yapıyorlar bellli değill

merakliiim gerçekten çileğe iğne yapamıyor veteriner. özel bir kafese koyuyor ve kafesi yanlarından daraltıyorlarda öyle iğne yapıyorlar. orda bile rarat durmuyor.:roflol::roflol::roflol:

firstlady ablamaaa babasıı küçükken uçmayıı öğretmişşşş:):)

babam gerçekten pilottu. rahmetli benden rahmet mi istiyor ne.:çok üzgünüm:

ayyy ağlattım mı firstlady ablam o fotoyu çok beğendimm ne zmandır duruodu flash topiğine eklerim bi ara demiştim bu sabha buldum tekrar üzmek istemezdimm ruhuna bi fatiha gitti benden rahmetlinin özür dilerim yaa:sinifsinif:

firstlady ablam ben marjinal bi kadınım herkesle aynı araba dizaynını istemem demiş ve ortaya farkını koymuşşş hahahah:)

hihoyyyt:roflol::roflol::roflol:hihoyyyt

firstlady bebesini markette yanlışlıkla bunun içine komuş vede unutmuş!!!...

o bebek başkasınındır. yanlışlıkla almışımdır. benimkiler kocaman. unutulacak cinsten değiller.:roflol::sm_cool::roflol::sm_cool::roflol:

firsleady korku filmi mi izliyormuş neeeeee:????

korku filmi asla izleyemem.:1ninca:delikafadulden:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…