Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol::roflol:

Çeyizci kızların pasaklıı çocuklarıı

Sinayınn oğluşuu

Buketin kızı

Gamzenin oğlan

Mandilinin oğlan ve arsimanın kızı

Esmanın oğlu

Fmkının kızı

Tubisin oğlu

Eccunun oğlan

nan warya gazeteci olcak hatunlarmış bizimkiler beee kaydirigubbakcemile3
uçan kuşu geçtik walla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sol baştan HAYATim , bunebu(önceki hali) ve burcucum :)))) resmide çeken ben kaydirigubbakcemile3

betaa, o çocukları senmi öyle pis yaptın nasıl temizlicez kız onları hepsini bir havuza sokalım sırnaşık şey

sinayyy görümcesinin oğlunu en sonunda kandırıp parka götürmeye ikna etmiş..banyosundaki kırdığı kurbağının acısını da bu şekilde alırken yakalandı

bu kım laa:roflol:

eksik olmayan gizli misafirlerimizden biridir

ARsimanınn son gezisindenn dönmedolaptan sonra adrenalin olsun diye uçurumdan koçasına poz veriyor kocasıı korkudan naptı acep :uhm:

kocamı bilemicem ama ben bayılmışımdır :)

Benimm yavrumunn koçişee karşı açtığıı tarlaa yarışııının göstergesii kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

Arsima ve kocasının balayından bir fotosuu kaydirigubbakcemile3

koca deilde bana tam olmuş

oynamaktan yorulan buket tamda yerinde ayaklarını dinlendiriyor

sulfatım çiçeğini attı işte :)

uzun uğraşlarla taş devri karakterlerini arayan burcu bulamayınca böyle bi değişiklik yaptı

son dakıkaaa
aylardır nişanını bekleyen sonra nişanlanan ama düğün gununu bellı degıl dıye uzulen baberkotam bugun muradına erecektıkı ne oldu dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…