Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3selammm şekerlerr hepiçiginize güzellll pazarrlarrrr öpüldüzzz

herkesler iyi pazarlar.............herkesler iyimi............aman aman iyi olun mutlu olun sevgi dolu olun.........
öptüm flaşcılar..........

fılaşcılar hadi sofra hazırladım güzel bi pazar ziyafeti yapalımmı opuyorumnanaktan

kıslarrrr iyi geceler güzel uykularrrrr tek tek öpüldüzzzzzzzopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
günaydın kızlar. ay birgün giremedim neler olmuş. ben galiba bu ara pek giremeyeceğim. gözüme toz kaçmıştı. o da mikrop kaptırdı sanırım. habire gözlerimden yaş akıyor. bugün randevü alıp dr. a gideceğim. parlak şeylere bakamıyorum. beni azıcık özleyin bakalım.opuyorumnanaktan

egem egecik ne yapıyor öyle.

bulmş bir oyun oynuyor:kedi:
flaş üyelerinin bikini üstü.
başta egemle açılış yapayım.

takılacak bişey de yok gib im ama çok hoşopuyorumnanaktan
ablam tam senlik olmuşopuyorumnanaktan
biz ayrılmaz bir bütünüzzemuszemus

geçmiş olsun ablacığım acil şifalar diliyorumopuyorumnanaktan

güzel bir haftayla günaydınlar güzel flaşcılar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

gecmiş olsun leydim.açill şifalar.tezcek iyileşirsin inşallah .burda paslandırma bizi..opuyorumnanaktan

yerimseniben KARBUZ YAAA NE GÜZEL OLMUŞUMMM-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- TŞK EDERİM LEYDİM
opuyorumnanaktanGECMİŞ OLSUN CANIM NAZARDIR SANA DEĞEN KENDİNE DİKKAT ETTTT ÖPTÜM
KOÇAMANNNNŞenizŞenizŞeniz

LEYDİM SEN GELENE KADAR BOYLE BEKLERİM MASUM MASUMMMM:Saruboceq:

irnam sırf halkını düşünerek ........insanları serinletmek için bakın ne yapmış...............

serinlemek istiyenler koşsun........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…