Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kızlar bende geldım...gunaydın...kabul edersenız...fırtınanınkızının dişcisinemi gıtsem ne...sabaha kadar diş agrısı cektım .....anam şimdide kactım.... resmen... benden son haberler bu...optum ...

ne zamandırr uğrayamışordummm neler olmuş oku oku bitmedii

şu kafana düşen tırmık varya senin epeydir benim konularımı görmeyen gözlerini açmış herhaldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

EVETT APLAMM HEVARMIŞŞ DEELMİİ ABLAMM BEN SENİİ TAKİPP ETMEMMİİ HEÇÇ :lepi:kaydirigubbakcemile5

kızlar dun dişciden kactım ..bugun kuzu kuzu gıdıcem agrısına dayanamıyorum....
salakca gelebılır ama ınanın korkuyorum yahu..

slm:))))))))))))))
barço kız kocama para mı bastırıyom :)) kız kocayı bulsam paraya ne hacet:)

ebrarımm sen kocayıda bul parayıdaa
ikisindendee zarar gelmezz bizee paraa lazım olursa kapısınıı çalacağımızz bir dostumuzz olmalıı deelmii

avatarımda bir çift el war ama ben yalnızım uzun zamndr.ailenin müzmin bekarıyım :asigim: işten ayrıldım.annem babam uğraşıolar ama ben depresyona girmemeye gayret ediorum :dance: hani benm resmim?

mtw88 bu saç modelini değiştirmedikçe daha çok uzun yıllar bekar kalırsın bence

avatarımda bir çift el war ama ben yalnızım uzun zamndr.ailenin müzmin bekarıyım :asigim: işten ayrıldım.annem babam uğraşıolar ama ben depresyona girmemeye gayret ediorum :dance: hani benm resmim?

bekarım die mii giriyonndepresyonaa
ee normall bencee evlilik gibisii vanmıı be yaa insannn yenidenn doğuyoo kendinii yenidenn keşfediyooo :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…