Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

biraz da flaşlayalım.first ladynin edisi baleye merak salmış....
57balletkomikfunny.jpg

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

neyse falın çıksın halin

barçmanım şugarım benim sen ne kısmetliymişsin böyle maşallah

kısmetlerin biri geliyo biri gidiyo,sıraya girmiş kısmetler

senin ne temiz kalbin var oyle .. kalbin ne derse dilin onu soyler.bak senin aklın cok karısık ama takmayacaksın sen bunları kafana.tuttugun dilek guzel ve herşey yoluna girecek sen ugrasmayacaksın.sana nazar degmiş.yıldızın düşmüş.kızanım şugarım tüm özlediklerin yanına gelecek
sana bir yol var uzak mı desem kısa mı desem sen yurtdışına gidiyosun okyonus aşıyosun
kısmetlerinde varmış amanda aman(benide görürsün dimi etrafında 3-5 tane çatlayan olsada genelde ve her yerde çoook sevilen birisin KK nın biricik perensesi ablası dostusun
extradanda biri sana bir hediye vercek

çam sakızı coban armaganı yani

ama cok sevindirik olacan
birde senin fincanda flashlar görüyorum herkesleri flaş flaşlayacan
Burda birini görüyorum esmer mi desem sarışın mı? Renkli gözlü mü desem siyah mı? Temiz yürekli biri. Seni çok seviyor, çokta kıskanıyor
Bak bak kuş var burda. Kuş haber demektir. Çok yakında bir haber alıcaksın
Tabağına bakalım. Kahve aktı gitti. Dileğin en kısa sürede gerçekleşecek. Oyy gördün mü bak nasılda pat pat atıyorsun dertlerini...
Hanene ay doğmuş Şans
aha bi sürü balık var bak bak,hamsi var,sazan var,lüfer,palamut

aay bunların yanına güzeel bi salata yapıp ziyafetmi ceksek midemiz bayram eder

falı boşver herşey gönlünce olsun

ooh keyfim yerine geldi :dance:

çok şahane atıyorsun birtanem yerimsenibenama tutturuyorsun valla bravo:hooray:

bugün edim mayısta 4 günlük yunan adaları turu var gidelimmi dedi

hemen oluuur diye atladım yani yurt dışına gidiyoruz o doğru:lepi:

gerçi okyanus aşmayacağız ama oda seneye inşallah:teytey:

senin o fal bakan tatlı dillerini yerim ben yerimyerimsenibenŞenizŞeniz

barçman ablamın edisi bahçelerden sonra deniz kıyılarını temizlemeye başlamışşşşşş
30725356.jpg

X