Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

neyse falın çıksın halin

barçmanım şugarım benim sen ne kısmetliymişsin böyle maşallah

kısmetlerin biri geliyo biri gidiyo,sıraya girmiş kısmetler

senin ne temiz kalbin var oyle .. kalbin ne derse dilin onu soyler.bak senin aklın cok karısık ama takmayacaksın sen bunları kafana.tuttugun dilek guzel ve herşey yoluna girecek sen ugrasmayacaksın.sana nazar degmiş.yıldızın düşmüş.kızanım şugarım tüm özlediklerin yanına gelecek
sana bir yol var uzak mı desem kısa mı desem sen yurtdışına gidiyosun okyonus aşıyosun
kısmetlerinde varmış amanda aman(benide görürsün dimi etrafında 3-5 tane çatlayan olsada genelde ve her yerde çoook sevilen birisin KK nın biricik perensesi ablası dostusun
extradanda biri sana bir hediye vercek

çam sakızı coban armaganı yani

ama cok sevindirik olacan
birde senin fincanda flashlar görüyorum herkesleri flaş flaşlayacan
Burda birini görüyorum esmer mi desem sarışın mı? Renkli gözlü mü desem siyah mı? Temiz yürekli biri. Seni çok seviyor, çokta kıskanıyor
Bak bak kuş var burda. Kuş haber demektir. Çok yakında bir haber alıcaksın
Tabağına bakalım. Kahve aktı gitti. Dileğin en kısa sürede gerçekleşecek. Oyy gördün mü bak nasılda pat pat atıyorsun dertlerini...
Hanene ay doğmuş Şans
aha bi sürü balık var bak bak,hamsi var,sazan var,lüfer,palamut

aay bunların yanına güzeel bi salata yapıp ziyafetmi ceksek midemiz bayram eder

falı boşver herşey gönlünce olsun

sarduş arabasını emniyete almış. pardon hırsız kilidi yaptırmış.

7.jpg

rüyalarıma giriyordu arabamın çalındığı ben de en sonunda böyle yaptım rahatladımmirmirmirmir:1closedeyes:

Kız egem ne bu senin fincanın hali böyle. Bütün kısmetler yığılmış senin fincanına
Çok yakında da muradına ereceksin. Öyle gösteriyor falın Birtakım kısa kısa yollarınız var yollara gidip birileriyle göruşucek konuşmalar yapıcaksın Uzakta bir insan senden haber bekliyor zaman zaman haberleşiyorsunuz ama ihmal ettigin anlarda oluyor
barçmanın flaşlarına yakalanıp rezil oldum ay nasıl yakalandım diyosun
Bir konuda çok kararsız kalmışsınız iyi yönlüde düşünüyorsunuz kötü yönünüde işin içinden çıkamamışsınız zamanla hal olucak boşuna şuan kuruntu yapıyorsunuz akıbeti henüz belli olmayan bir şey için
sen çok seviliyosun KK da çok aranan birisin bende seni çoooook seviyorum

Kız egem ne bu senin fincanın hali böyle. Bütün kısmetler yığılmış senin fincanına
Çok yakında da muradına ereceksin. Öyle gösteriyor falın Birtakım kısa kısa yollarınız var yollara gidip birileriyle göruşucek konuşmalar yapıcaksın Uzakta bir insan senden haber bekliyor zaman zaman haberleşiyorsunuz ama ihmal ettigin anlarda oluyor
barçmanın flaşlarına yakalanıp rezil oldum ay nasıl yakalandım diyosun
Bir konuda çok kararsız kalmışsınız iyi yönlüde düşünüyorsunuz kötü yönünüde işin içinden çıkamamışsınız zamanla hal olucak boşuna şuan kuruntu yapıyorsunuz akıbeti henüz belli olmayan bir şey için
sen çok seviliyosun KK da çok aranan birisin bende seni çoooook seviyorum

canım benim teşekkür ederimkaydirigubbakcemile5
bende sei çok seviyorum:1hug:

nasılsınız kızlar nasıl gidiyor:lepi:

allahın sapukk karusu nasılsın kızzz görüşemiyoz nasıl gene hatunları erkekim diye okeyde kandırıyonmu hihoyyyt

tam flaş oldum bak şimdi canım
sen nerdesin asıl specter seni öldürecek
haberin ola evinizin sapuğu yahni ben
bir ara istersen geçende buluşacaktık
efe hastalandı olmadı canımŞenizŞenizŞeniz

tam flaş oldum bak şimdi canım
sen nerdesin asıl specter seni öldürecek
haberin ola evinizin sapuğu yahni ben
bir ara istersen geçende buluşacaktık
efe hastalandı olmadı canımŞenizŞenizŞeniz

kuşumm specter beni fena benzetti merak etme yerin dibine soktu soktu çıkrdı oyy oyy
sen ne ediyon kızzz

aynı durum devammı ediyor.
işten niye çıktın krizdenmi
yoksa senmi istedin :nazar::nazar::nazar:

çok bunalttı dayanamadım işinide paranıda ananıda dedim çıktım işten napıyım ya sıkıntıya gelemiyorum kaydirigubbakcemile3
dün geceden beride gögüsüm agrıyo ya sancı giriyo off senağlama

çok bunalttı dayanamadım işinide paranıda ananıda dedim çıktım işten napıyım ya sıkıntıya gelemiyorum kaydirigubbakcemile3
dün geceden beride gögüsüm agrıyo ya sancı giriyo off senağlama

canım dr gitsene niye duruyorsun ki
hayırlısı olsun canım ben kaçar canım efeyi uyutacağım
görüşürüz geçmiş olsun tatlım ŞenizŞenizŞenizŞeniz

X