Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

möhteşem güzelliğimi ve nari füçütümü kıskanan sarduş ne yapiciğini şaşırdı hırsından

iftira bu kişiyle benim hiç bir alakam yok

bu kişi mavicedir... hırsından böyle yapıyor olmalı...fikri neyse zikride o olurmuş ya kişinin:icecream:

hemen haber peşine koşmak lazım demi

sarduş ben birinci seçileceğim diyormuş. şimdiden provalara başlamış. eh kolay gelsin canım.

evet en güzel benim:asigim:...ben mükemmelimkaydirigubbakcemile2...ben şahaneyimhihoyyyt...ben bulunmaz hint kumaşıyım:hooray:...ben ben ben hep ben:enbuyukkk:

mavice canısı seni biraz solgun gördüm ama her zaman ki gibi seksüsünkaydirigubbakcemile3

kocişnin çapkınlıklarından sıkılan özebuş çareyi kendi kocasını kendi yetiştirmekte buldu hemide organik:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
aklımdan geçeni okudun vallahi
fotoyu görünce ilk aklıma gelen organik edi oldu :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Flash ekıbının dıkkatıne
aldıgım duyuma gore cok yakında mufettısler teftıse gelecek
Hazırlıklı olun

Flasha en cok emek harcayıp da haber getırene de ödül buyuk

yav bu müfettişlere bişeyler olmuş...:1shok::1shok:delikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…