Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

hoşgeldin bidenemmmm özledik seni .... bakıyorum sataşmaya başlamışın bile öpüyorum seni datlummma.s. birdaha bu kadar girme içeri olarmı...:1hug:

ben böyleyim işte adamın derisini yüzerim...ama pek bi uysal oldu artıkşakkıdı

kızlar bu aralar size sataşmadım ama sanmayınki sizden kaçtım :jeyyar: 12/13 gün kadar önce büyügüm su çiçeği çıkardı... dün itibari ilede küçüğüm:çok üzgünüm: o yüzden fazla uğrayamıyorum kk ya ... ama kuzucuklarım iyileşsin ben size sorarım...:jeyyar:

Canım çok geçmiş olsun çocuklara inşallah daha iyilerdir çok öpüyorum onları
Hadi çabuk gel bekliiyoz burada ortalık iyice ateşlendi :roflol: :roflol:

Arzu_Ela edine bak sen neler yapıyor kötükedihüso
2008061621213642968yi6w.jpg

KK nın evde kalmış kızları...tabiki içlerin de; duygu çıkmazı, fırtınanın kızı, gurbiş, içimdeki sen de var...

egem, merakliii ve efsun efe varmısın yokmusun da büyük mü küçük mü tahmini yapmak istedikleri için (çünkü bu konu da çok iyilermişkaydirigubbakcemile3) yarışmaya katılma formu doldururlarken-tatlicadiarzu-

en baştaki benim güsel görünüyorum dimisengözlerimebaksanab
çok ciks görünüyorum:hooray::hooray::hooray:

hoşgeldin bidenemmmm özledik seni .... bakıyorum sataşmaya başlamışın bile öpüyorum seni datlummma.s. birdaha bu kadar girme içeri olarmı...:1hug:

ben böyleyim işte adamın derisini yüzerim...ama pek bi uysal oldu artıkşakkıdı

kızlar bu aralar size sataşmadım ama sanmayınki sizden kaçtım :jeyyar: 12/13 gün kadar önce büyügüm su çiçeği çıkardı... dün itibari ilede küçüğüm:çok üzgünüm: o yüzden fazla uğrayamıyorum kk ya ... ama kuzucuklarım iyileşsin ben size sorarım...:jeyyar:

geçmiş olsun canım benim kızda geçen sene 13 martta çıkardı.
o bayağı ağır geçirmişti aşısı yoktu çünkü
ama efe çok hafif ayakta geçirdi ateşi bile çıkmadı.
4 5 tane çiçeğiyle atlattı ..a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

X