Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kızlar ben döndüm.... nerdesiniz bakayımkötükedihüso
hoşgeldin bidenemmmm özledik seni .... bakıyorum sataşmaya başlamışın bile öpüyorum seni datlummma.s. birdaha bu kadar girme içeri olarmı...:1hug:
http://[URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=72833781.jpg][/URL]

mavice edine ne yaptın öle:1shok::1shok::1shok:senağlamasenağlamasenağlama

ben böyleyim işte adamın derisini yüzerim...ama pek bi uysal oldu artıkşakkıdı

kızlar bu aralar size sataşmadım ama sanmayınki sizden kaçtım :jeyyar: 12/13 gün kadar önce büyügüm su çiçeği çıkardı... dün itibari ilede küçüğüm:çok üzgünüm: o yüzden fazla uğrayamıyorum kk ya ... ama kuzucuklarım iyileşsin ben size sorarım...:jeyyar:

özebusun kıskançlıktan beyni çok kızıştığı için edisi kafasına buz kovası koymuş:1shok:

hoşgeldin bidenemmmm özledik seni .... bakıyorum sataşmaya başlamışın bile öpüyorum seni datlummma.s. birdaha bu kadar girme içeri olarmı...:1hug:

ben böyleyim işte adamın derisini yüzerim...ama pek bi uysal oldu artıkşakkıdı

kızlar bu aralar size sataşmadım ama sanmayınki sizden kaçtım :jeyyar: 12/13 gün kadar önce büyügüm su çiçeği çıkardı... dün itibari ilede küçüğüm:çok üzgünüm: o yüzden fazla uğrayamıyorum kk ya ... ama kuzucuklarım iyileşsin ben size sorarım...:jeyyar:

canım benim çok teşekkürlerŞeniza.s.

geçmiş olsun canım..neyseki kışa denk gelmiş ...oğlum ağustos sıcağında hem de side de çıkartmıştı...aman canım son kabuk düşene kadar sakın su değdirme:1hug:

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

AYÇUU BUNLAR SAAAA DATLUM

mavice ve ben sabırsızlıkla açılmasını beklerkencokacimcoook

külliyen iftira ben diyetteyim bi kerem:dilcikar: sarduşummmm bu eski bir foto değilmi canemmmm bu arada saat daha 3 2 saat var açılmasına:roflol::roflol:
delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

AYÇUU BUNLAR SAAAA DATLUM

alimin anasııııı bunlarda sana bidenemmmmŞenizŞenizŞeniz

X