Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kız duygu ben o fotoğrafa bakamadım bileÇok üzgünüm çoook hayatta en uyuz olduğum şey haşerat böcektir....ciyak ciyak bağıra bağıra kaçarım ve saatlerce kaşınırım...ilaç içmeden de asla kesilmez kaşıntım...ilaçla bile kesilmiyo-tatlicadiarzu-

kız bam telime bastın kork bendenkötükedihüso

kaydirigubbakcemile3 duygunun balkonları taşıması için bir çekici buldum yorulmasın kızcağız yazıııkdelikafadulden

ablacıgım hep senın yüzünden oldu..........senın düşürdügün silikonları ben takmıştım...
ahanda memeler bile...oldu.........kaydirigubbakcemile3

anneeeeeeeeeeeeee..........tırs tırs tırs.........delikafadulden

hem benım ne gunahım var....derler kı ınsanın sevmedıgı ot burnun dıbınde bıtermiş......
senınde örümcek ile olmuş...
kapa agzını burnunu ...örümcekte dolaşmasın beeee yaaaaaaaaaa:roflol::roflol:

Barçman kullanıcısından alıntı

kaydirigubbakcemile3 duygunun balkonları taşıması için bir çekici buldum yorulmasın kızcağız yazıııkdelikafadulden

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile5Şeniza.s.

Son düzenleme:
Flaş hanımları cumanız berektli olsun
berketiğle gelsin:::)
ayrıca çok kömik siniz ya ne güzel flaşlanmişiniz:)

işte duygu çıkmazının duygusal çıkmazlardan bir türlü çıkamama 2. temel sebebidelikafadulden

duygu çıkmazı fit olmak için epey ter döktükten sonra işte bu hale gelmiş...tebrik ediyorum iyi benzetmiş kendisini:roflol:

duygu çıkmazı fit olduktan sonra bulabildiği sevgülüsü ileşakkıdı
birbirlerini kaybetmesünler diye boyunlarına ışık asarak aşklarını perçinlediler:1shok:kaydirigubbakcemile3 ay tutamıycam kendümüüü:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…