Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

barçman ablam çekici bronz tenini düzenli güneşlenmeye ve 12 faktör güneş kremine borçluymuş şakkıdı

berşule ablamın kızı aynı anneciğine çekmiş
ağladığı zaman OFT takip edene kadar susmuyormuş birde yarışma kategorilerine fikir bekliyormuş:roflol:

dost27 artık otobüs çilesi çkmekten bezmiş, kocasına bana araba al diye baskı yapıyormuş klava:

kocası da sen önce ehliyet sınavını geç hele sonra dusunuruz diye yokuşa sürüyormuş :roflol:

gamiş eski sevgilisine gönderdiği düğün davetiyesine naçisane bir fotoğrafını da eklemis :roflol:

gülsemin çevre koruma derneğine üye olalı beri giyim tarzında "biraz" değişiklik yapmış

asi prenses hesaplı yolculuk için bagaj bölümünü tercih ediyormuş

Son düzenleme:
bende hayran kaldım zaten abla :roflol:

yıllar degısmemıssın genc kız gıbısın masAllahhhh :roflol:

hee OFT kapatılmıs tamam sımdı arastırdım ogrendım :1closedeyes:

ablacım ben cıkıyorum konusuruz gene dost27 sanada merhaba diyim tesekkurunu gormusken :1rolleyes:

asi prenses için koyduğum rese kımse tesekkur etedı cocukların kullanılmasından dolayı itici mi oldu biraz acaba :çok üzgünüm:

degiştiriom onu sımdı

ben de burdayım be...
niye k,mse bana cevap vermiyo....
zıplatmayın beni sinirden yaaaaaaaaaa...
lütfeeennnn....

o terliklerle ne yapılacağına bağlı ama bence hiçbir şey yapılamaz yazık parana

almiyim o zaman ablacım :icecream:
ne bilim hoşuma gitmişti böle hint usulu bi kaç yazlık tuniğim ve dantelden örgü bi elbisem var onlarla iyi olur gibime gelmşti fegat kimse beenmedi :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…