Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

artık tescilli oldum haşakkıdı

zardunya sakkum dan korkunsengözlerimebaksanab fena yakalar:jeyyar:

ensenizde boza pişireceğim:mymeka:

lokploklfb6.jpg

saol barçman ablamm artıkkk çylak değilim.kartım var ben bi profesyonellll flash flasçıyımm.yandınızzz:)

artık tescilli oldum haşakkıdı

zardunya sakkum dan korkunsengözlerimebaksanab fena yakalar:jeyyar:

ensenizde boza pişireceğim:mymeka:

lokploklfb6.jpg

ay korktum senden. ipliğimizi pazara serecen yanim. kötükedihüso aman canım, yaman canım, sen çok cici şeysin. yağ çekmem iyi mi. bana dokunmazsın değil mi.delikafadulden:roflol:

he heeeeee vet hızlıyımdır çok hızlıııı:eek: kartım mübarek olsunnnnndelikafadulden delikafadulden

GalleryImages%5CNette%20Dola%C5%9Fanlar%5C%C4%B0lgin%C3%A7%20foto%C4%9Fraflar%5C3.jpg

bakınnn ne kadar hızlıyım he heeeee sen yakalamadan ben yakaladım yefrümmmmm sarduşun küçüklüğü ne olacağı o zamanadan belliymişş............. :))))))))))))))

GalleryImages%5CNette%20Dola%C5%9Fanlar%5C%C4%B0lgin%C3%A7%20foto%C4%9Fraflar%5C64.jpg

budaaaaaaaaaaaaaaa dağ çiçeğiiiiiiiiiiii delüüüüüüü yatışa bak (karpuz yok ama)

LiveImages%5CFoto%20Haber%5Cilgin%C3%A7%20foto%C4%9Fraflar(10)%5C58.jpg

en sağdaki duygu çıkmazı ortadaki egem soldaki kucaklarındaki kabakların sahibinin bebeği :)))))))))

ay ay ayyyyyyyyy hepside çok şirin hepsinide çıtır çıtır yerim

çok şekerler bunlar yaa
ortadakinin elması ekşi suratını nasıl yapmış yerim onu benn yerimseniben

GalleryImages%5CNette%20Dola%C5%9Fanlar%5C%C4%B0lgin%C3%A7%20foto%C4%9Fraflar%5C3.jpg

bakınnn ne kadar hızlıyım he heeeee sen yakalamadan ben yakaladım yefrümmmmm sarduşun küçüklüğü ne olacağı o zamanadan belliymişş............. :))))))))))))))

:roflol:ay canımm çok tatlı yaa:asigim:
sarduşşş çiemm bu ne haaalll

dağ çiçeğinin yeni ısınma yöntemi

4.jpg

efsun da yeni soğutma sistemi bulmuş

10.jpg

X