Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kk nın acar muhabirleri haber yapmak isterken çaylak gazeteci merakliiiya yakalandılar.kızlar neyin peşindeydiniz???soldan sağa barçman,leerenim,yeşilim

hiç rahat durmaz bizim nazlıcan

FLASH FLASH FIRTINANIN KIZI sevgilisiyle bir filmde başrolde oynamış

ay evet tam fılmınde oynamışım...
yuzu yokkı..kötükedihüso
ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhsenağlamasenağlama
bır gorsemde yuzune tukursem................
:mymeka::mymeka::mymeka:klava:

meraklı canım makınen harıkaymış ama benım resmım emınım..............
iğrenç çıkar...
ama duygu çok güzel poz verırı bundan emınım...
çok hoşalnır o

ablaaaaa
aydın foruma gidicim az sorna
gel bi cay ismarliyim oturup icelim gelin kaynana :lepi:
topliiip gelcem begendigim herşeyi annem gene sinir krizleri gecircek:smiley-cool:

sonunda olacağı buydu hıdır gözekin tacizlerinden kurtulmak için kendine yeni bir yatak yapmış:roflol:

benim nıdırr cilvelidirŞeniz
istememm yan cebime koyy siyaseti yapıyooyerimseniben
yirimm onunn siyasetini benn:icecream:
madem bıktın be adam ne die hala aynı evdesinn :tomato:
sözde kaçıyonlülülülülülü​

senden bıkarmı hiç sadece 1 gece azıcık uyuyayım demişdelikafadulden

evt kk hatunlarııı toplaşın bakiyim.evttt gülümseyinnn fotoğraf çekiorumm

bu fotoğraf makinası tam gözeğe göreymiş bıkmadan saatlerce poz verir vallakaydirigubbakcemile3

bende tamm böyle dicektimm ablamm beni çok iyi tanımışsın
ben ayrıca o foto makinesininn camını ellerimlee silerimdee net çıkamm die:roflol:

bende tamm böyle dicektimm ablamm beni çok iyi tanımışsın
ben ayrıca o foto makinesininn camını ellerimlee silerimdee net çıkamm die:roflol:

niye sizin fotoğraf makinasının kadranımı kirli ellemek için başka bahane bulkaydirigubbakcemile3

niye sizin fotoğraf makinasının kadranımı kirli ellemek için başka bahane bulkaydirigubbakcemile3

şimdi ben bahanemii söylersemm sitee çöker millett hepp foto çektirmekk içinn kocişine giderr profill fotosu nhemdee göz gözee :icecream:

şimdi ben bahanemii söylersemm sitee çöker millett hepp foto çektirmekk içinn kocişine giderr profill fotosu nhemdee göz gözee :icecream:

aman gözünü seveyim söyleme cinsellik bile kaldırıldı topik nereye taşınır sonraalaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…