Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ank06....nın evı ankaradan sıkılınca kendını dogaya atmıştaa....sıkılınca ucurumdan atlamasa....tobe tobeee

bu evde ev hanımı annemın..........ya bu evlerde nasıl yasıyorsunuz apartman neyınıze yetmıyor....

fıstlayd.nın evı....ne dıyeyım allah aklımıza mukayyet olsun.....eve bak .........

buda berfınsenanın ya hepınız...aklınızımı yedınız ne....berfın ev bıraz ortatda olmus....ınsan bıraz daha uca yapardı kız....

buda mavıcenın evı ...

ya sız bu evlerı kımseler gelmesın dıye ....sectınız dımı.....

Son düzenleme:

işte gercekler flaş flaş flaşşşşşşşşşş....dag çicegünün eveı adıdan ondan gelıyor zatı...dagın tepesı...

Allah vermesin,uyur gezer olmamak lazım burda.kaydirigubbakcemile3 Yiyecek filanda bittimi,artık bekleki sana uçakla filan atsınlar.kaydirigubbakcemile3Ama ben çarşıya nasıl çıkıcam ama di mi?:roflol:

he kımsecıkler gelmesın dıye seçtik ozellıklede sen

kıs ben o kadar korkuncmuyum kı...
hepınız dagın tepesıne yok denızın ortasına gıttınız...gıdın.. gelmıyorum gelmıyecegım aslada gelmem...gelmekte ıstemıyorum....hem gelsemde ya ucurumdan asagı yada denıze atcaksınız ya .............klava::mymeka:

Allah vermesin,uyur gezer olmamak lazım burda.kaydirigubbakcemile3 Yiyecek filanda bittimi,artık bekleki sana uçakla filan atsınlar.kaydirigubbakcemile3Ama ben çarşıya nasıl çıkıcam ama di mi?:roflol:

ya sızede bır garıpsınız ha...ac kalacaklarmısta....:mymeka:
yok efendım carsıya nasıl cıkacaklarmışşş..........:bbo:
onudamı ben dusunecem...o evlere tasınmadan dusunseydınız...
madem benden kactınız...ac kalın ısallah........

hem ben sızı cok sefiyodum yaaaaaaaa..........senağlamasenağlama

Ağlama kıs ağlama.Bi çaresine bakarız artık nidem.sırnaşık şey Elektrik,PC olsunda ne yapalım,idare edecez artık.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

[ımg]http://www.ilginnc.com/ilginnc/wordpress/wp-content/uploads/garip_evler_6.jpg[/ımg]

egemın evı ........evı yapacak baska yermı bulamadınız yahuuuuu..

bayılırım denize sizde tatile gelirsiniz bol bol yüzeriz

barçman ablam ev hanımı donmaz evın ısı yalıtımı var...:içelim::teytey:

ama sen ne yaparsın bılemem bu evın pencerelerını nasıl sılcen...kafamçokkarıştı
barı parasutlerını takta üyle sıl.......:roflol::roflol:

ben üst katlarda cam silme üstüne ihtisas yapmış biriyim hem düşsemde yüzerim ne güzelyerimsenibenşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…