Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

hıh benim evim değil. pc ile az haşır neşir olduğum için, bu ara hamaratlığım son sayfada. kızlar merhaba .. uzun bir aradan sonra sahnelere döndüm.:KK52: inşallah çılgınınızı özlemişsinizdir.
çileğim ve ben sizleri öpüyoruz.:KK54:

AYY çok özledim seni birtaneeem :KK16: nasılsın iyimisin ?<3<3 sende aklandın

Günaydınlarrrrr :KK3::KK3: :KK54::KK54:

Vallah billah benin evim değillll :KK30::KK30: kim dağıttıysa toplasın bir zahmett temizlesin :KK53::KK53:

güzel kaçağım :KK16: özlendin beaa geçenlerde seni arayacaktım merak ettim ama çocuklarım yanımda harala güreleden arayamadım İyimisin Şekercim

SENDE AKLANDIN İTİRAF EDİYORUM BU BENİM EVİİM
2gün yokum sonra buradayım hepiniz flaşlanacaksınız:KK34:

güzel kaçağım :KK16: özlendin beaa geçenlerde seni arayacaktım merak ettim ama çocuklarım yanımda harala güreleden arayamadım İyimisin Şekercim

SENDE AKLANDIN İTİRAF EDİYORUM BU BENİM EVİİM
2gün yokum sonra buradayım hepiniz flaşlanacaksınız:KK34:

Lokumum ne habersin sende yoğunsun tabi çocuklarda yanında ne güzel :21::21: bizde yoktuk zaten kızımın mezuniyeti,ne gittik hala orada ama masterı kazandı onun mülakatları filan var onları halledecek daha kısmet olursa 1 sene daha orada kalacak bakalım :KK14::KK14:

Sonunda itiraf ettin haaaa benim evim diyeeee :KK53::KK53: nasıl becerdin böyle beaaa :KK1::KK1: :KK19::KK19:

hıh benim evim değil. pc ile az haşır neşir olduğum için, bu ara hamaratlığım son sayfada. kızlar merhaba .. uzun bir aradan sonra sahnelere döndüm.:KK52: inşallah çılgınınızı özlemişsinizdir.

Günaydınlarrrrr :KK3::KK3: :KK54::KK54:

Vallah billah benin evim değillll :KK30::KK30: kim dağıttıysa toplasın bir zahmett temizlesin :KK53::KK53:

Kimleri görüyorum..:KK16:herkesler burda mı..:KK16:pek mutlu oldum benn..:KK39::KK9::KK19:

561002_437311789625254_2049831802_n.jpg

Şapkam nasıl ama..:KK52:uymuş di mi :KK1::KK9::KK1:

Oyyyyy yesinlerr şapkayııı çok yakışmış çokkkkk :KK1: :KK19::KK19: gel ısıracam seniiiii

Böcüğüm yaa..sen nerelerdesin..:KK16:çeyis bakanını gördüm ya..nasıl tuhaf oldum..ne vafalıymışsın sen..ben unutmuştum..o bakanlıkları valla :KK50:

işteyım:)
full çalış
asıl sız nerdesınız ben hep olduğum gıbı beklıom sızı:KK69:
valla hee hala meraklı olunca koltuğa bırakamadım bakanlığımı:)zaten ısteyende yok

:KK19::KK19:

VAY VAY güzel vetatlı böcüğümüzde gelmiş HOŞGELDİN bea
h geldın ablammmm
bende h buldummm:KK1:
ama vetatlı ne çözemedımmm :KK53:

Kimin evi bu beaa

senın senın:KK52::KK52:

h geldınnnnnnn:KK52::KK52:ılla bırının yazması gerekıyormuş toplanmak ıcındemek
ben bı ara benı evlendırmek ıcın acıla topığe baktımda bulamadım:KK43:
ahh ahhh
nasılsın cnmmmm

Günaydınnn..senin msj.benimkinin üstüne geçmiş:KK1: nasıl becerdin bunu :KK9::KK9:

Günaydınnnnn canım şimdi böyle oluyor mesajlar sorma hep yukarda kalıyorr :KK19::KK19:

işteyım:)
full çalış
asıl sız nerdesınız ben hep olduğum gıbı beklıom sızı:KK69:
valla hee hala meraklı olunca koltuğa bırakamadım bakanlığımı:)zaten ısteyende yok

:KK19::KK19:

Böcüüüüü ne haberrrr kız nasılsın görüşemedik epeydirrrrr eşin ne yaptı gittimi yurt dışınaaa :KK19::KK19:

huhuhu kizlar :)

Huuuuuuu kaçak ne haberrrr nasılsınnnnn :KK19::KK19:

saol canımmm iyidirrr evettyaa boşladıkk kk ama sizleri görünce sevimdimm valaa kk bi başkaa yaaa
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76:

X