Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Günaydın canlarım Oğluşuma doymaya çalışıyorum Gitmesine çok az kaldı malesef
Bir daha Aralıkta görüşebileceğiz,,,,,,,,,,,,,,,,,

iyi akşamlar minnak davşanınız geliyor ama siz yoksunuz hühühühühühüühühühüh :82::82::82::82::82:

barçman ablam doymak mümkünmü sence:93::93::93:

Selamm şekerlerrrr iyi akşamlarr herkeseeeee çokk çokkkk öpüyommm..

Kısmetse pazartesi lereenimle ve minnak tavşanımız sinemle buluşuyozzzzz duyurulurrr ..

Ahhh keşke sizlerde olsanız yaaaa ..

Duydumkii çiceğim buraya gelemiyormuşşş çok üzüldümmm yaaa ne güzel gelecekti işteee

iyi akşamlar minnak davşanınız geliyor ama siz yoksunuz hühühühühühüühühühüh :82::82::82::82::82:

barçman ablam doymak mümkünmü sence:93::93::93:

Hiç mümkün değil ablacığım Ama başka çaremiz yok ne yazıkki

Vışş nik değişmiş
Canım bol foto çekin bizim için lütfen Lereenimi ve sinemimi benim için öpermisin lütfen
Sinemimde seni benim için öpüversin bir zahmet

ay ank. ne güzel bir haber. sinemcim, minecim ve sen kutluyorum sizleri ve tabii kocaman öpüyorum. resimlerinizi bekliyoruz.

Heeeee yaa değiştirdimm lokumum nasıl olmuşşşş beğendinmiiiii ..

Resimm çekeriz canımmm sinem halleder o işleriiiiii ..

Öperimmm tabi canımcımmmm

Keşke sizlerde gelseydiniz ya ne kadar güzel olurduuuu

ay ank. ne güzel bir haber. sinemcim, minecim ve sen kutluyorum sizleri ve tabii kocaman öpüyorum. resimlerinizi bekliyoruz.

Betüşşşş ablacımmm sende olsaydın keşkeee resimleri çekerizz sinemcik hallerdr onlarııı

Ay senin nickini sevsinler.. mu ne böyle..şimdi bi saat bunu mu yazacağız
Sorma İstanbul işi başka bahara kaldı sanırsammalum iş durumları..koşturuyoruz bakalım

Ay senin nickini sevsinler.. mu ne böyle..şimdi bi saat bunu mu yazacağız
Sorma İstanbul işi başka bahara kaldı sanırsammalum iş durumları..koşturuyoruz bakalım

Nikimi sevme beni sevvvvv keleşş anacımm tararım yoksamm hepinizii dalıyom bazen direk ankk yazıyomm

Öyleymiş ya sinem söyledi gelemiyormuş diyee keşke gelebilseydin yane güzel olurduu

ay yeni farkettim ank.ram. niye nickini değiştirdin. çok uzun olmuş yalnız. dağ çiçeğime hak verdim. bunada alışırız inşallah. çok zorlansakta.

ay yeni farkettim ank.ram. niye nickini değiştirdin. çok uzun olmuş yalnız. dağ çiçeğime hak verdim. bunada alışırız inşallah. çok zorlansakta.

Nette gördüm bende bunu çok hoşuma gitti aslında böledeğildi braz değişmişş nikk olsun ablacım ya alışırsınızzzz sen keleşim de yeterrr

Selammm hanımlarrr dün mine ablayla görüştükk sinem gelemedi ama efenin okulu var ya alacak kimse yok dedi gelemedi maaleseff..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…