Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Selam canlarım. Hayırdır flashçılara nazar değmiş( bende çok rahatsızdım daha yeni yeni kendime geliyorum. Hepinize çok geçmiş olsun diyor ve öpüyorum.

gerçektende nazara geldik galiba canım
sanada geçmiş olsun

Ayy kıyamam yaa
Neyse üçlemişsiniz Başınızın gözünüzün sadakası olsun
Üzme kendini lütfen birtanem

sağol canım
Amin allah hepimizi korusun

Sağol canım benim

Bugün bütün olumsuzlukları unutup
Betüşümün doğum gününü kutluyoruz:97:
Buyrun Betüşümün pastasını yemeye

İyiki doğmuşsun Betüşüm seni seviyorum

Mutlu Yıllarr

Pastayı yıyen etkısınden smıley oluyo haberınız olsun

Pek bı etkılı pasta

Sinemcim çok teşekkür ederim canım.

kızlar bugün iyiyim çok şükür. en azından şokları atlattım. giden gitti. sadakam olsun dedim. tabii hayrını göreceklerinide pek sanmıyorum. canımıza geleceğine malımıza geldi deyip sineye çektik. hani derler ya bir felaket geldi mi üçlemeden gitmez. ben buna hep inanmışımdır. bu durumda bunu iyice kanıtladı. allahım daha beterinden sakladı bizi.
bugün benim için çok mutlu başladı. yüzümde hep gülücükler oluştu. çok çok mutluyum. inşallah bu senem hep böyle geçer. hepinizi çok deviyorum.

merhaba demeye geldim
:123:betüşüm ablam doğum günün kutlu olsun :119:nice yıllaraaaaa
arkadaşlar herkes iyiiiiii:97: iyi olduğunuzu göryorum bennn çok çok sevindimmmm
---------------------------------
bende bebeişle ilgilenyorum anne küçük ben yardımcı oluyorum allah büyük sobalı evden bebek büyütmek çok zorrrr yaza evi tamir edecem kat kalfori koyacayım bu sene yi atlatsaydık sağ selimmm
betişüm benim cebimi komşumun düğnünde çaldılar yanımdaki çoçuk aldı aldım demedi giden telfona değil de bende muşterimin numaraları gitttiiii çok zor oldu benim acımdaaa:97:
------------------ ve oğlumun düğnünde çalgıcı eşimin telefonun aldı bu ayfonlar varya oyduu eşime unutturdu vernedi biz dedik düğnün başı gözü sadakası olsunve bir hafta sonra eşim iş yerinde müjteriyle konuşurken masanın üzerinde müjteri eşimin telefonun almiş gitmiş eşim sen telfonu aldın yanlışlıkla demeiş bide eşime ne desin ben salkmıyım telfon karıştıracam bizimde başımızda gecti bu olaylar ardı ardınaaa tabi cana gelmesin mala gelsin o utanmazlar kulnmasınlar aldıklarınııııı:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…