Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

barçmancım hiç önemli değil. ben o tuşları beceremediğim için pek kullanmadım. bu ara habire değişiklik yapılıp duruyorlar. bazen yetişemiyorum bunlara.

Bu arada Betüşüm senden çok özür diliyorum Beğendime basacağıma yanlışlıkla iki kez beğenmedime basmışım
Ve sana denk gelmiş Canımıniçi

Bende gördümmmm dedim yanlış bastı butona

Ben de görmüştüm..

Selam ne haber

canlarım şimdiden bayramınızı kutlamak istedim. belki pc. başına oturmaya zaman bulamam.

Sağol betüş ablacım bende bayramını kutluyorum

bende şimdiden bayramınızı kutlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:92::92::92::92: ne güzel simeyler gelmişşşşşş:82::84::86::98::96::95::94:

Seninde bayramın kutlu olsun babaannnecim

Herkese iyi geceler şekerler bende bayramınızı kutlayayım şimdiden kızım geldi pek fırsat bulamam diye kutlayayım dedim . :90:
Hepimize nice mutlu bayramlar inşallah

kızlar vallaa yaptığım salaklığı yeni anladım
profilden bakılabiliyormuş
Onu keşfettim Ve görünce şok oldum Yanlışlıkla 3 tane beğenmedim yapmışım
Neyse bundan sonra çok dikkatli olacağım
Hepinizin bayramını kutluyorum
Hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum
Birlikte nice bayramlara inşallah

Canlarım..bu gün Mentalist imin doğum günü
Nice mutlu yılara b itanesi..

Son düzenleme:

Profilinden bakabiliyorsun zaten şimdiden benim bile hayran kitlem oluşmaya başladı kendileini tenhada sıkıştırmayı bekliyorum

Canlarım..bu gün Mentalist imin doğum günü
Nice mutlu yılara b itanesi..

Ne güzel ya nice mutlu yıllara inşallah sinemcimmmmmm sevdiklerinle ve ailenle birlikte olman dileğimle canımmm iyi doğdun iyiki seni tanıdık burada..

Abajurunla birlikte uzun yıllar beraber olman dileğimle canım benim çok öpüyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…