Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

NAYDIN HAFTANIZ ŞEN OLSUN
BEN GELDİM KISLAR FLAŞIN EN SEKSİ KISLARIIIIIIolumunekankayizsmile
BARÇMAN HAYRILI OLSUN GÜZEL TELAŞTI BİTTİ Bİ ÖMÜR MUTLU OLSUNLAR :Saruboceq:
ARKADAŞLAR
TORUNUM OLDU
EVDEĞİM
ARTIK İŞE GİTMİYORUM
DUNYAM DEĞİŞTİİİİ BENİM RESMENNNN AY DUNYAA TATLISIIIII Bİ BEBEKKKK:emir_bebek::ecrin_bebek:
YA ALLAH HERKESE NASİP ETSİNNNNNN BOYLE DUYGU NE GÖRÜLMÜŞ NE DEEEE ANLATILAIRRR:ecrin_bebek:

canım benim hayırlı olsun,güle güle büyüsün inşallah.güzel anneyide tebrik ederim.tabii güzel çıtır babaanneyideopuyorumnanaktangüzel bebişin adı ne bakalım:emir_bebek:

ARKADAŞLAR
TORUNUM OLDU
EVDEĞİM
ARTIK İŞE GİTMİYORUM
DUNYAM DEĞİŞTİİİİ BENİM RESMENNNN AY DUNYAA TATLISIIIII Bİ BEBEKKKK:emir_bebek::ecrin_bebek:
YA ALLAH HERKESE NASİP ETSİNNNNNN BOYLE DUYGU NE GÖRÜLMÜŞ NE DEEEE ANLATILAIRRR:ecrin_bebek:

hayırlı olsun,Allah analı,babalı büyütsün.
Allah bizlerede nasip etsin inşallah.

ARKADAŞLAR
TORUNUM OLDU
EVDEĞİM
ARTIK İŞE GİTMİYORUM

Gülhancım gözünüz aydın olsun canım ne mutlu sana babaanne oldun sende allah analı babalı büyütsün bebeği nasıl sağlığı filan iyidir inşallah öp benim yerime bebişii :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Flaş hatunları alışverişte sempatiksalakcinni ahanda böle yakalarım işte hepinizi :roflol:
Barçmannn Şeniz

83231264.jpg

X