Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

wayyyyy kimler gelmiş öyle ......
maşallah dilini ıssır be bacım nazar değmesin sonra bardak neyim istersen yollayalım sana sempatiksalakcinni :hulya:

hastayım ya dün dr gittim
göçmüşüm ulen dr damar tıkanıklığı böbrek yetmezliği olabilir diyor
pzrts yaptıracam bir sürü tahlilistedi yaptıracam . yazık annem bana evlat acısı gösterme diye ağlıyor aradılar onlarıda şikayet ettiler çıldırdılar tabi bide canım tatlı değildir bilirler şimdi 800 km ötede çıldırıyorlar yakında düşerler istanbula öfffffff ben katırrrrrrrrrr gibiyemmmmmm bi kanı mdüştü dudağım yara oldu bacağım şişti millet ayakta nerelere kaçsem aceppppppppp:roflol::roflol::roflol::roflol:

Canısı..geçmiş olsun.ŞenizHayırdır yaa..akannehirNe şikayetle gitmiştinki sen?fisfisfis

Kızlarrr..görünmezsiniz di mi..çıkın ortayadelikafadulden fururum bak :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:

gecmiş olsun ayyy kızım sende bi kaşık yağ yok biz olsakta damar tıkanlığı çıksın anam bu ne sıskasınsempatiksalakcinni sen kuzum bişey çıkmaz inş kendine ii bak öptümmm

günaydın
güzel hafta sonlarıııı
bişey daha fark ettim günler su gibi geciyor hayatımızda saniye dakika gibiiii((8

Ayy canım benim
Sana kıyamam ablası kendine dikkat etopuyorumnanaktan

Kızlarrr..görünmezsiniz di mi..çıkın ortayadelikafadulden fururum bak :roflol::roflol::roflol:

Senin elinden kurşun bile tatlıdır çiç.eğimopuyorumnanaktan

günaydın
güzel hafta sonlarıııı
bişey daha fark ettim günler su gibi geciyor hayatımızda saniye dakika gibiiii((8

Günaydın birtanem
yenimi farkettinopuyorumnanaktan

Geçmiş olsun canımcım yaptır tahlillerini sakın ihmal etme lütfen zaten bir damlasın sende gıdana filanda dikkat ama kaydirigubbakcemile3

Bak geldim bile sakın furmaa kimseyi sempatiksalakcinni

günaydın
güzel hafta sonlarıııı

ne haber canım wallaha günler yetmiyor bile artık kaydirigubbakcemile2

Ayy canım benim
Sana kıyamam ablası kendine dikkat etopuyorumnanaktan

Senin elinden kurşun bile tatlıdır çiç.eğimopuyorumnanaktan

Günaydın birtanem
yenimi farkettinopuyorumnanaktan

ne haber lokumum sende gözükmüyon hiç bak çiceğim furacak ona göre opuyorumnanaktan

ooy kıyamam mentoşum ,çok geçmişler ossun,:Saruboceq:sağlık şakaya gelmez,bence iyileşene dek ciddiye alıp,kendine çok ii bakmalısın,öpüyorum cnmŞeniz

Son düzenleme:
sıcaklardan pc başına geçemiyorum. bir uğrayayım dedim. demez olaydım. mentalistim hastaymış. canım geçmiş olsun. inşallah birşey çıkmaz. kendine iyi bak canım.
dün bizim evde şenlik vardı. çileğime arkadaş getirmek istemiştik. evden atılmış ve sokaktaki köpeklerin saldırısına uğramış, bir iran kedisi vardı. kızım hikayesini duyunca almak istedi. kısırlaştırılmışta üstelik. bizde çilek onaylarsa olabilir dedik. off off bizim çilek ne fenaymış. biz engellemezsek nerdeyse hayvancığı parçalayacaktı. hanım efendi o gün yemek bile yemedi ve tetikte bekledi. kızım odasına koydu yavrucuğu. çilekte odanın kapısında sabaha kadar bağırdı.bugün akşam gelip aldılarda bizimki sakinledi. tabii odaları teftiş ettirdik ona. baktı yok, yemeğini yedi ve yattı. ötekide çok sakin ve oyuncu bir kediydi. kısmet değilmiş. aynı nazlıcana benziyordu.:roflol: giderken içimiz cız etti ama çilekte bizim için önemli.

çiçeğim sol bacağımın dizimden aşağısı şişiyor 2 haftadır.arada tansiyonumda çıkıyor . bide 2 senedir böbreklerim de rahatsızlanıyor. kurban bayramında gene böbreklerim tutmuştu üremi ne yükselmiş hatta 17 kilo verdim o zamandan bu zamana kadar bu dr pek beni tatmin etmedi .bi dr muz var profff ona çok güvenirim .beni başka bir dr hastaneye yatıracaktı. ona gittim senin sakıncalı yatma hastane enfeksiyonu alırsın o zamanda hamileydim yatırmadı.anacım benimde cinsim bozuk ağustos sıcağında zatüre olmuştumm .neyse ona gidecem o daha iyi teşhis koyar önce bi baksında o bakmadan tahililde yaptırmıyacam .pazartesileri bağdata oğlunun yanıma geliyor .gel bir bakıyım dedi gidicem aslında katır gibiyem ağrım sızım da yok işin komiği:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bak sen çileğe yaramazlık yapmış demekki kabul edemedi yavruyu kıskandı tabi kerata ama ne sevimli dir onlarda betüş abla üzülme ya inşallah başka bir kediyi bulup alırsınız artık

Canım dikkat et sakın ihmal etme sağlığını git yaptır tahlillerini sonuca göre tedavin yapılır artık

canım sağlık hiç ihmale gelmez. özellikle böbrek. bende çok çekiyorumda ondan dedim. bir kere aşırı üşütmeden dolayı iltihaplanma olayım olmuştu. uzun süren tedavim ve hastahane yatışlarım oldu. hala ufak bir üşütme böbreklerimi etkiliyor. yazın bile ben çorapsız dolaşamıyorum. yoksa hemen hastahane yoluna düşüyorum. ayaklarındaki şişmede bundan olabilir. yinede tam tahlil yaptır. aletlerede gir. neticeyi bekliyoruz canım. inşallah ilaçla filan tedavi olur. tekrar geçmiş olsun. Şeniz

ank06 canım biz kedi almayı düşünmüyorduk. kızım facede ilanını ve hikayesini görmüş, çok üzülmüş. ben bakarım dedi. fakat çilek çok huzursuz oldu. ankara kedileri sahibini çok kıskanırmış. bende yeni öğrendim. birde evin kraliçesi idi, kralı görünce tahtının kapılacağı korkusuna kapıldı.:roflol:
inşallah öteki kedi yuva bulur. çok sevimli ve oyuncuydu. yazık kendini savunmayı bile bilmiyor. o yüzden köpeklerin saldırısına uğramış. benim üzüldüğüm böyle hayvanları evlerine alıp bakıp, hastalanınca sokağa atmaları. bu zavallılar dışarıda kalınca o ortama ayak uyduramıyorlar. çoğu herhangi bir sebepten ölüyor zaten. hayvanların sorumlulukları çok fazla. bunu düşünerek alınması gerekiyor.
biz çilekle 4 senedir beraberiz. inşallah daha uzun seneler birlikte olacağız. çilekten önce erkek bir van kedim vardı. 4 senede ona bakmıştım. kedim rahatsızlandı. günlerce veterinerlerden çıkmamıştım. fakat onu kurtaramadım. çok üzüldüğüm için, bana çileğimi getirdiler. şimdi onunla mesut mutlu yaşıyoruz. bu kedide kendine bakacak bir aile bulur ümidindeyim. şu anda zaten bir aile bakıyor ona.

Günaydın betül ablacam kızın ne güzel davranmış bir yavruya sahip çıkıp ona sahiplenmek istemiş çilekte naz yaptı tabi kralı kabullenmedi haklı ya havası sönecekti tabi anlaşsaydı ne güzel olurdu .
İnşallah tam anlamıyla sahiplenirde sokaklarda kalmaz be ablacım bende dayanamıyorum sokakta görünce benimde var burada yemek filan filan veriyorum sürekli benim içinde tüm kedi ve köpekler kızm gibi hep kızım diyorum onlara .
Wallaha ablacım ne mutlu sana evinde besliyorsun edim istemiyor ahhhh bir kabul etse eve almak istiyorum bende ama olmuyor işte ...

-günaydın
haftanız şen olsuunnnn
---------------leydim kıskanç miş çilek hanımmm neyse kismet değilmişşşşş
-----------menailstim kendine ii bak tahlilerini yappp bizi üzmee
barçman ya evet yini hayatın ne kadar boş anlamsız olduğunu fark ettim çünkü bende yaşlanmayı kabul ettimmmmohaoldumsmile

esmerim dur hele. daha gençiz. ben en yaşlınız olarak böyle diyorum. siz benden daha çok küçüksünüz.
ank06 benim edim kedi pek sevmez. köpek sever. oda bahçede olacak. ben sevdiğim için ses edemiyor.
kız daha önce izmirde okuyordu. ona ev tutmuştuk. yalnız kalıyordu. kedi aldı ki yalnız kalmasın.
sonra biz izmire taşınınca kedi benim üstüme kaldı. o ölünce ben çok üzülüp yataklara düştüm.
bunun üzerine çilek getirildi. böylece ben çileğime kavuştum.delikafadulden insan gerçekten çok bağlanıyor.
mentalist canım ne yaptın merak ettim. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…