fiziğim hakkında? kritik mi?

Bence evet zayıf görünüyorsunuz ama abartılacak kadar değil. Zaten denilmiş daha önce de bir 5 kilo alsanız cuk oturur. Diğer konuya da yazmıştım, bana zayıfsın uçacaksın diyenler yüzünden yıllarca psikolojimi bozdum durdum ve kilo almayı başardım yıllar sonra, ama kendimi beğenmedim. Sporla tekrar eski halime döndüm, ve evet ben böyle mutluymuşum, böyle güzelmişim. Başkasının ne dediği, düşündüğü artık gram umrumda değil çünkü ben bunu istiyorum.

Bu fotolara göre yorum yapacak olursam fıstık gibisin biraz squat yapıp üst bacağı kaslandırıp güçlendirirsin ve popoda şekil alır kilo falan alma bence ben seviyorum zayıflığı keşke bende bu kadar zayıf olsam

Bence cok guzel bi fizigin var kilo alsan yakisir yakismaz degil. Ama bu halinle cansu derenin fiziginin aynisi gibisin. Ha kilo alamiyosan da dert etme. Gerçekten guzel fizigin var

Evet zayifsin canim ama zayiflik güzel sey hastalikli gibi zayif durmuyosun belki pantolon dar bi tişört giyip atsan daha belli olur gayet hossun bence

Bu yoruma tam anlamıyla katılıyorum

Ay canim bosu bosuna kendini yiyosun ya. Bence manken gibisin cok guzel fizigin var. Kilo almaya calisma zaten 25 yasindan sonra istemesen de alacaksin. Manken gibisin masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…