Fitotellalar

Günaysssss kızçelerrrr :KK8: :KK200:
ne var ne yok bakalımmm kimlerrr uyandı kimler hala pinekliyor bakalımm :p
O zaman hızımı almışken hemen menülerimi yazayımmm
28 EYLÜL CUMARTESİ
Sabah;
1 dilim kepek ekmeği
1 dilim peynir
1 yumurta
2 zeytin
Ara; 1 fincan yeşil çay
Öğlen; 5 yemek kaşığı sebze yemeği + 1 bardak kefir
Akşam ; kabak + yoğurt
2,5 Lt su
1 saat pilates yapıldı

29 EYLÜL PAZAR
Sabah; 1 bardak süt + 3 yemek kaşığı yulaf ezmesi
Ara; 5 çiğ badem + 1 fincan kuşburnu
Öğlen; 4 köfte + 1 bardak ayran
Akşam ; ton balıklı salata
1,5 Lt su
40 dk yürüyüş

* hadi bakalım harika bir hafta olsunnn :ıslık::KK8::oops:

menümü bildiricemde nerden nasıl başlıycam bilemedim
cuma günü sabah haşlanmış yumurta yeşillik domates salatalık 1 galeta yedim
1 sade kahve
1 kupa yeşilçay
öğlen 1 kase yoğurt ve karabuğdaylı salata
saat 3 ten sonra bi koşuşturma başladıki sormayın biraz salata yedim akşam bi de yaşpastanın tadına baktım
3 lt su sayabildiğim fazlasını sayamadım

cumartesi günü biraz dengesizdi ama sabah kahvaltı yapmadım öğle ve akşamı birleştirdim gibi oldu mercimek köftesi salata yedim

pazar günü de sabah klasik bi kahvaltı akşam pikniğe davet etmişlerdi adana dürüm incecik köy ekmeğine bu kadar

poncikvegece poncikvegece kontrolümden çıkan bi haftasonu oldu biliyorum ama çabalıyorum

1 sade kahve
1 kupa yeşilçay
saat 3 ten sonra bi koşuşturma başladıki sormayın biraz salata yedim akşam bi de yaşpastanın tadına baktım

cumartesi günü biraz dengesizdi ama sabah kahvaltı yapmadım öğle ve akşamı birleştirdim gibi oldu mercimek köftesi salata yedim

pazar günü de sabah klasik bi kahvaltı akşam pikniğe davet etmişlerdi adana dürüm incecik köy ekmeğine bu kadar

poncikvegece poncikvegece kontrolümden çıkan bi haftasonu oldu biliyorum ama çabalıyorum
Adana dürümler, mercimek köfteleriii ohhh maşallaahhhh:KK51::KK51:
Ben programı boşuna atmışım demekki sanaaa, programa ait menülerinin hiçbirinde uyum göremedim amesiacımm:işsiz:

cumartesi
sabah.....az patates,1 tavada yumurta,1 çay kaşığı kadar tereyağ reçel,iki dilim kadar ekmek.domates,salatalık,çay
öğle.......5 -6 tane mercimekli köfte,1 tabak salata,3 bardak ayran
akaşma....2 aten ceviz ,çay
2,5 litre su
150 twist

pazar

sabah...............1 panek,1 kk peynir,1 yumurta,domates salatalık,çay,az da tahinpekmez
öğle...................4 dilim pizza,1 bardak ayran( dün baya yoruldum eşim ben hallederim dedi yemeği
:olamaz:)
akşam.............az mercimekli köfte attım ağzıma
su 2,5

1 sade kahve
1 kupa yeşilçay

cumartesi menümüz aynı:KK70::KK70::KK70:

cumartesi
sabah.....az patates,1 tavada yumurta,1 çay kaşığı kadar tereyağ reçel,iki dilim kadar ekmek.domates,salatalık,çay
2,5 litre su
150 twist

pazar

sabah...............1 panek,1 kk peynir,1 yumurta,domates salatalık,çay,az da tahinpekmez
öğle...................4 dilim pizza,1 bardak ayran( dün baya yoruldum eşim ben hallederim dedi yemeği
su 2,5
4 Dilim pizza mıııııııııııııııı :işsiz: :işsiz: :işsiz: :işsiz:

cumartesi
2,5 litre su
150 twist

pazar

su 2,5
patiliyi kızdırdık :KK43:

kızlar migiyi siteye girdiği halde bize gelip gerekli bir açıklama yapmadığı için ve sizlerinde onayıyla listeden çıkardım.diğer arkadaşı zaten ben listeye eklememiştim.hadi bu hafta toparlanma haftası olsun.gitsin ödemler.
1 litre l,monlu tarçınlı suyum bitti

kızlar migiyi siteye girdiği halde bize gelip gerekli bir açıklama yapmadığı için ve sizlerinde onayıyla listeden çıkardım.diğer arkadaşı zaten ben listeye eklememiştim.hadi bu hafta toparlanma haftası olsun.gitsin ödemler.
1 litre l,monlu tarçınlı suyum bitti
O 4. takım da aktif.. Keşke insan yerine koyup 2 kelime açıklama yapsaymış :KK70:

Kizlar ben menüleri aynı gün atsam olmaz mı gün sonunda.
Diğer türlü kafam karışıyor. Cumartesi pazar öyle yaptım ama kimse yoktu haftasonu diye herhalde.
Birbde spor da yapmam lazım görüntüden hiç memnun değilim. Basen ve üst bacak için Leslie yapsam haftada 3-4 kez sonuç alır mıyım?

Kizlar ben menüleri aynı gün atsam olmaz mı gün sonunda.
Diğer türlü kafam karışıyor. Cumartesi pazar öyle yaptım ama kimse yoktu haftasonu diye herhalde.
Birbde spor da yapmam lazım görüntüden hiç memnun değilim. Basen ve üst bacak için Leslie yapsam haftada 3-4 kez sonuç alır mıyım?
Evet canım mutlaka sıkılaşma olur..
hatta internetten pilates ipi ne bileyim topu falan sipariş et netten videolar ile birlikte hem izler hem yaparsın mutlaka sıkılaşma yaşanır..

X