Fitotellalar

Gördüğünüz gibi hiç bir aktiviteden memnun olmayan bir bey 😂 duş almaktan da nefret ediyordu 😂😂

Eklentiler

• B19AF00E-4305-4AB0-9592-D957643A7770.jpeg
    B19AF00E-4305-4AB0-9592-D957643A7770.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 23
bir sıkıntısı mı var acaba? sordunuz mu bir uzmana pek normal değil :olamaz:
Onun fıtratı bu :KK70: Kurban olduğum Rabbim de onu böyle yaratmış :KK70: en iyi veterinerler götürdük emin olabilirsin :KK70: ama yok adam yıllardır böyle :KK70: hastalığı vs hiçbirşeyi yok ama hiçbirşeyden mutlu olmuyor :KK70: sadece yemek yerken mutlu :KK70: :KK70: :KK70:

Onun fıtratı bu :KK70: Kurban olduğum Rabbim de onu böyle yaratmış :KK70: en iyi veterinerler götürdük emin olabilirsin :KK70: ama yok adam yıllardır böyle :KK70: hastalığı vs hiçbirşeyi yok ama hiçbirşeyden mutlu olmuyor :KK70: sadece yemek yerken mutlu :KK70: :KK70: :KK70:
benim gibi :kk77::eğlence::KK200::KK200::KK200::KK48::KK48::KK48:
kıskanıyor olabilir mi ?

benim gibi :kk77::eğlence::KK200::KK200::KK200::KK48::KK48::KK48:
kıskanıyor olabilir mi ?
Zaten çok kıskanç beni çok kıskanıyor.. eşim bana sarılsın hemen ısırmaya çalışır eşimi yatakta sarılıp yatmamız mümkün değil hemen gelir koynuma kafasını boynuma yaslar uyur eşim sarılmasın diye :KK70: ama bu mutsuzluğun kıskançlık ile alakası olduğunu düşünmüyor bu cins için ağlak surat diyorlar ya herhalde onla ilgisi de olabilir hiç bilemiyorum elimizden geldiğinde memnun etmeye calısıyoruz ama yok :KK70: bizi pek takmıyor :KK70: çok cool bir köpek :KK70: :KK70:

Kızım da bir o kdar mutlu sevimli ponçik :KK70: sürekli oynamak istiyor kendi eşine pati atan tek köpektir herhalde benim oğlum :KK70: kız isteyince hiç oralı olmuyor kızan dönemi gelince kızımın dibinden ayrılmıyor : :KK70: :KK70:
kardeşler demiştin ben pek anlamıyorum hayvanlar alemini cahilim yani kusura bakma.
onlar yinede birlikte oluyorlar mı

Zaten çok kıskanç beni çok kıskanıyor.. eşim bana sarılsın hemen ısırmaya çalışır eşimi yatakta sarılıp yatmamız mümkün değil hemen gelir koynuma kafasını boynuma yaslar uyur eşim sarılmasın diye :KK70: ama bu mutsuzluğun kıskançlık ile alakası olduğunu düşünmüyor bu cins için ağlak surat diyorlar ya herhalde onla ilgisi de olabilir hiç bilemiyorum elimizden geldiğinde memnun etmeye calısıyoruz ama yok :KK70: bizi pek takmıyor :KK70: çok cool bir köpek :KK70: :KK70:
duydum çünkü kıskanç oluyorlar diye :KK68:

kardeşler demiştin ben pek anlamıyorum hayvanlar alemini cahilim yani kusura bakma.
onlar yinede birlikte oluyorlar mı
Ben onlara kardeş diyorum ama aslında kardeş değiller eş'ler yani karı koca :KK70:
4 tane de bebekleri var :p
Ama artık çiftleşmiyorlar

Şuan mesela 2 Lt içildi:KK70:
Bilmiyorum bu aralar cok su içesim geliyor evde kocaman bir bardağım var benim( yaklaşık 3 bardak boyunda :KK70: ) onunla peş peşe dün 4 bardak içtim eşim diyor ki ay sen içiyorsun benim çişim geliyor :KK70: :KK70: :KK70:
nasıl bi etki yapıyorsa lıklır lıkır içilip şarrrrr diye tepkiye dönüşüyor:KK70::KK70::KK70::KK70:

X