Fitotellalar

bunu eşim çok merak ediyor haslanirken evde ağır bir koku bıraktığını duymuş o yüzden hiç denemedi :KK43:
haşlanırken koku oluyor tabi. ilk başta . ama pişmeye başlayınca güzel bi koku oluyor . balık ve türlerini seviyorsanız ve egeliyseniz o okuyu seviyorsunuz zaten .
evde kesinlikle koku kalmıyor . piştiği an koku bitiyor . yani balık kızarttığımızda evde 2 gün bile kokusu kalıyor . ama bu öyle değil . yani benim dün akşam yaptığım öyle değildi.
haşladım . altını kapattım parka gittik çocuklarla. 2 saat sonra geri geldik . koku falan yoktu. camlar vs açık tabi . yaz günü.
öylelikle koku falan hissetmedim eve girince.
sonra soğumuştu biraz tabi. kolayca sıyrılıyor ince zar şeklinde zaten derisi.

2284278

öğlen yediklerim .

01.07.2019

kahvaltı 1 büyük salatalık
ara 2 küçük nektari
öğlen domates salatalık 1 küçük kase lor
ara 1,5 küçük nektari
akşam 1 patlıcan dolması 7 adet sarma 1 bardak ayran

su 2,5 lt

ve suhanın sporlarında 500 twist 50 zip zip yapabildim nefesim kesildi bıraktım.
malum ve yaşlı ve hasta bir insanım :olamaz: :olamaz:
Aaaa senin ruhun genç ❣️ Yaş kaç ki canım

regl oldum malum onun şişi var sabah tartıda 77,5 ile 77,9 arası gittim gittim geldim yoksa haftasonu tartı daha düşük gösteriyordu bende 2 kilo fark ettiriyor epey davul gibi oluyorum olsun bunuda şükür.

bu hafta kilom 77,9
Demek regl gidince hemen gidecek 😍 harikasın tatlım

günaydın kızlar benimde 75.0
Süpersin amesia 😍😍
01.07.2019
sabah yarım açma peynir
öğlen söğürme (patlıcan biber domates közlemesi)
akşam 1 kepçe çorba patlıcan kebabı kebabın patlıcanlarından yedim 3 parça et

2,5 lt su aralarda kahve çay şekersiz
vee 9000 adım artacak inşallah o da
Canım süpersin
Açma yerine az daha sağlıklı bir şey olsa woooaaawww geliyordu ama yine de güzel :)

gece misafirimden dolayı geç yattım.geç uyandım apar topar geldim.epey ödem tuttum dün anca 1,5 litre içmişimdir suyu.sabahta tartıldım 64,2 geldim normalde 63,1 gelmiştim.wc vs beklemeden tartıldım
O zaman o da gider canım inşallah
Harikasın

X