Fitilden kızlık zarı bozulur mu

Olmayinca olmayada biliyor işte
ben hep olanlari duydum kendimdede oldu🙊
Hatta annem beni yokladığında, hiçbir şey gelmedi dedim çok şaşırdı ama sanırım bu normal bir durummuş. Amerikalı bir doktoru izlemiştim yaptıkları ankette kadınların %75inden kan gelmiyormuş aslında yaygın bir durummuş. Belkş bizi korkuttuklarından yeterince rahat olmadığımızdan kanıyordur o kadar:KK43: Türkiyede kadın olmak zor

Anormal akıntı ve kanamalar için doktora gittim enfeksiyon olduğunu ve üç günlük bir fitil ile tedavi edileceğini söyledi vajinadan kullanılan bir fitil verdi bakireyim vs demek aklıma gelmedi ama evli değilim dedim bende bilmiyordum fitilden bozulabilecegini. Kullandım üç gün fitili sonrasında öğrendim böyle bir şeyin mümkün olacağını. Vajina deliğim kenarları hafif tırtıklı şekilde birazda geniş gibi kanama vs olmadı fitilden sinra ama kanamayadabiliyormus sanırım yırtılmış zar nasıl olur yada fitilden yırtılmisdir (bakireyim)
Ablacım bunu en iyi doktor bilir Bi doktora git bozulmuşmu baksin bu şekilde cvp bulamazsın bozulmamista olabilir

Su bekaret zarinizi bi rahat birakin artik, surtundursunuz, fitille durttunuz, camasirinizla yoklattiniz. Bekaret zari, bekaret zari olali boyle cile cekmemistir.

Hatta annem beni yokladığında, hiçbir şey gelmedi dedim çok şaşırdı ama sanırım bu normal bir durummuş. Amerikalı bir doktoru izlemiştim yaptıkları ankette kadınların %75inden kan gelmiyormuş aslında yaygın bir durummuş. Belkş bizi korkuttuklarından yeterince rahat olmadığımızdan kanıyordur o kadar:KK43: Türkiyede kadın olmak zor
Kizlik zari diye birsey var doktorlar soyluyor ama her kadindada olmuyor yani mesela çok zarif olanlar oluyo hic gelmiyo bazisinda hic olmuyor zar mesela senin gibi erkekler onu gore biliyo mesela bazen🙊

X