Fırça Temizliği

aurora_91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
968
24
Merhaba kızlar,
Konuyu buraya açmayı daha uygun buldum. Kullandığınız allık, pudra ve far fırçalarınızı nasıl temizliyorsunuz?
Önerilerinizi bekliyorum :)

dalinle yıkıyorum canım bozulur diye korkudan hiç yıkayamamıştım bi deneyeyim dedim herhangi bi deforme falan olmadı çok şükür :KK9::KK9:
çok dikkatli yıkamak lazım fırçayı kılların yönünde yıka elinle yavaş yavaş ovuşturarak yıka
bide dalini eline al elinde köpürt öyle yıka canım direk üstüne dökme

dalinle yıkıyorum canım bozulur diye korkudan hiç yıkayamamıştım bi deneyeyim dedim herhangi bi deforme falan olmadı çok şükür :KK9::KK9:
çok dikkatli yıkamak lazım fırçayı kılların yönünde yıka elinle yavaş yavaş ovuşturarak yıka
bide dalini eline al elinde köpürt öyle yıka canım direk üstüne dökme

yettim gari:KK55:
ben makyaj fırçalarımı dalin bebe şampuanıyla yıkayarak temizliyorum yıllardır tatlım :KK66:

Kızlar çok teşekkürler. Bende yıkamıştımda içlerinde kalan boyaları arindiramadigimi düşündüğümdrn bu konuyu açtım :)

Dalin veya şampuanlarımla yıkıyorum ben
Fırça temizliği benim için çok önemlidir muhakkak yıkarım 3-4 günde bir.

Merhaba kızlar,
Konuyu buraya açmayı daha uygun buldum. Kullandığınız allık, pudra ve far fırçalarınızı nasıl temizliyorsunuz?
Önerilerinizi bekliyorum :)

Elimi islatip bebek sampuani dokuyorum cok az daha sonra fircayi suruyorum, sikiyorum ve duruluyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne sıklıkla yıkıyorsunuz kızlar?ben hiç yıkamıyorum,allığa sürmeden bile fırça yeterli oluyor:KK45:

Bebe şampuanı veya Mac'in fırça temizleyicisini kullanırım. Allık fırçalarımı her hafta, göz makyajı için kullandıklarımı ise kullandıktan hemen sonra yıkarım.

Bebe şampuanı veya Mac'in fırça temizleyicisini kullanırım. Allık fırçalarımı her hafta, göz makyajı için kullandıklarımı ise kullandıktan hemen sonra yıkarım.
Bravo walla titizliğine hayran kaldım,bende yıkıycam bundan sonra:)

Bebe şampuanı tabi ki bir de MAC'in fırça temizleyicisi özellikle spreyli bir şişeye koyup tam doldurmayıp 3'te birine su katınca temizleyici daha uzun süre gidiyor bunu MAC Mua'larından biri önermişti.:)

X