Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri fikirlerinize ihtiyacım var..

amante

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
107
1
benim de göğüslerim çok küçük ve bundan nefret ediyorum bunları büyütmenin tek yolu bana göre kilo almak kilo alınca büyüyorlar ama onlardan önce basen ve popo büyüyor buda benim hiç hoşuma gitmiyor şu an dizden göğüs altına kadar olan korseden aldım üç gündür kullanıyorum üzerimden hiç çıkarmıyorum banyo dışında tabi amacım kilo almak tabi bu kiloları sadece göğüse istiyorum yani korseyi kullanırken amacım kilo alırken basen ve popodan değil göğüs ten almak yani korse bana yardımcı olurmu acaba onu deniycem böyle birşey yapan varmı acaba sizce doğrumu düşürünüyorum bana yardımcı olun lütfen cevaplarınızı bekliyorum.....

:-S bilemiyrm, bana pek mantikli gelmiyor cunku sonuc distan gelen yaglar gidecekleri yag depolarina giderler dogal olarak. o fikiri ilk defa duyuyrm. Gogus genislemesi ve buyumeyi kadin hormonlarina cok bagilidir ve tabi kilo alimina da cok bakiyor cunku gogus yapisinda yag bezleri orasiliyla coktur.

bnmde kçktü ama son 3 aydır fln sdyen takmıorum (hep evde oldgum içn) ve 75ten 85e çıktı :)

evde bende sütyen takmıyorum ama çalıştığım için işe geldiğimde takmak zorunda kalıyorum..umarım benimkilerde büyür çok istiyorum yaaaa.. yorumlarınız için teşekkürler ..canım haklısın aslında dediklerinde benimkide bi umut işte aklıma takıldı işte yapıp deniycemmm bakalım sonuç ne olacak

güzelim korse kaslarda gevşeme yapıyo benim bildiğim kadarıyla uzun süre kullanmayı pek tavsiye etmiyolar bence kullanma uzun süre

hadı ya bende sıkılaştırdığını biliyorum eğer öyleyse yandık kullanmasam o zaman nasıl büyütecez bunları yaaaaaaa offffffffff

[südyen takmamamk büytmez sadece göğüsler sarkar
o bakından
bence göğüs büyütüceü ilaçlar var eczanelerden temin edebilrisin
ama gece yatarken südyen bende takmıyorum
bide regl olduğum zman talmıyorum dışarı çıkarken kesinlikle takarım

çörek otu yagıyla masaj etkş edişyor tabi bırkakncas eskşhalşnde dönyr ama devam ederim diyorsandene en azından bir ay yap farkını görürsün

çörek otu yagıyla masaj etkş edişyor tabi bırkakncas eskşhalşnde dönyr ama devam ederim diyorsandene en azından bir ay yap farkını görürsün

evet..

sutyen takmamak gogus buyutuyor fikri biraz garip geldi bana..
taktiginiz sutyen cok sikiyorsa gogus boglesinde kan dolasimini engeller. Ama sutyen siki olmayinca, kan dolasimi rahatlikla olur ve gogus olusumunda rolu vardir elbette. Ama duzenli olarak sutyen takmamak gogus buyutmez sanirim yoksa 50 yasinda footbol topu olutlar

canım67 "yoksa 50 yasinda footbol topu olurlar" çok komıksın ya ya çörek otu yağını aldım ama daha başlayamadım..bırde ısırgan otuyla hayıt tohumunu da aldım bi başlasam neler olacağını görecez ama ev kalabalık mısafırler gitsin diye beklıyom başlayınca bır ay devamlı yapmak istiyorum o zaman anlarız işe yarayıp yaramadığını birde themra göğüs şekillendirici yağ ile ilgili başlığı okudum onudamı alıp kullansam acaba 20tl. dıyolar fiyatına offfffffffffffffffffffff ne etcez yaaa böyle

bnmde kçktü ama son 3 aydır fln sdyen takmıorum (hep evde oldgum içn) ve 75ten 85e çıktı :)

bende evdeyken kesinlikle takamam südyeni 2 yıldır takmıyorum ama benimkiler büyümemişti :)
şimdilerde hayıt tohumuyla, çörek otu yağı kullanıyorum adet dönemime girdim bide şu ara bomba gibi oldular :)

keşke hep oyle bomba gibi kalsalar ne olurdu ya ....evde bende hiç sütyen takmam son 3 senedir ama hiç bi değişiklik yok benim sadece kılo aldığımda büyüyorlar ama onlardan öncede basenler büyüyo ne olurdu sanki basenler ve kalçam dar göğüslerim bomba gibi olsaydı.....

olsun şükürler olsun ki ellerimi dolduruyorlar hiç büyümeyenler de var biliyormusun ben memnunum birazda olsa :)

nez12 sana bişey soracam bu göğüs büyüten melodiyi dinliyosun diğer başlıktan takip ettim gerçekten bi faydası oldumu çok merak ettim ve çokta ilginç gelişmeleri anlatırsan bende deniycem galiba

nez 12 canım bu göğüs büyüten melodiyi dinlediğini okudum diğer başlıktan gerçekten faydası oldumu çok ilginç ya gelişmeleri yazarsan ben de deniym

risus kullandığın hayıt ve çörek otuyla masaj nasıl gidiyo gelişme varmı

nez12 sana bişey soracam bu göğüs büyüten melodiyi dinliyosun diğer başlıktan takip ettim gerçekten bi faydası oldumu çok merak ettim ve çokta ilginç gelişmeleri anlatırsan bende deniycem galiba

evet canım 6gunde 2cmlık fark oldu sımdılık denemenı tavsıye ederım ama ınanarak dınlemek gerekıyo sanırım tabı gelısmelerı paylasıyorum zaten agrı sızı oluyo goguslerde bugunde koltuk altından basladı agrı bıraz dolgunlasmaya basladı sıslık degıl ama agrılastı yanı

gerçekten çok ilginç...şimdi dinledim bende müzik çok fena dinledikçe alıştınmı gerçekten çok rahatsız edici birde günde yirmi defa birer keremi dinliyosun deniycem bunuda neler denemedikki .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…