Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

MERHABA BENİM İLK 2020 NİSANDA BAĞIRSAKLARIMDA OLAN İSHALLE BAŞLADI BAŞKA BİR İSHALDİ KENDİMİ DEĞİŞİK HİSSEDİYORDUM ELİM KOLUM TUTMAZ OLDU MİĞDE BULANTISI SAÇ DÖKÜLMESİ BAŞLADI SONTA SIRT KULUNÇ AĞRISI BAŞ GÖSTERDİ ENFEKSİYONDAN SONRA SİNİR SİSTEMİMDE ETKİLENDİ HER ŞEY İŞTE BENİM İÇİN O BAĞIRSAK HASTALIĞIYLA BAŞLADI SAĞ KARINDA AĞRI SIRTTA AĞRI AYAKTA UYUŞMA BAŞ AĞRISI SEĞİRME TÜM VÜCUTTA ARADAN 1.BUCUK YIL GECTİ BU ARADA TABİKİ GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI TÜM KAN DEGERLER,İM ÇOK ŞÜKÜR NORMAL AMA BENDEKİ AĞRILAR DAHADA ARTTI ŞU AN BACAKLARIMDA KOLLARIMDA ELLERİMDE AĞRILAR VAR EN SON ROMATOLOJİYE YÖNLENDİRİLDİM ŞU AN İÇİN TEK ÇAREM ORASI BAKALIM
Aynı durumdayım .Sizin ön baldirlarinizda şişme varmı.Bende şişme var

Merhaba benim gibi fibroku arkadaşlar aranıza yeni katıldım ağrılar bu aralar azmış durumda benimde her yerimde boynum omuzum kollarıim bacaklarim el bileğim ayak bileğim yüzde iğne batması elmacık şakakta agri kürek kemiklerimde sirta ağrı kaburga agrisi bazen ishal bazen kabızlık daha yaza rimda ben sıkıldım beeebeni en stresli üzüntülü zamanda yakaldı hain domdom yaş 35 bugün berbat bir gün du ama ona yenilmicem magnezyum alın canlar 4yil oldu yakalanalı çok sevdiğim bir ablamı Kaybettikten sonra bu hastalik başladı strese gelmiyo relax olabilirsek ne ala uzun yazdim ee 1yildir takipteyim olsun o Ka
SİZ YAZALI ÇOK OLMUş ama aynıları bende de var ne yaptıız aacaba şu an nasılsınız

Su hayatta fibromiyalji ya da kulunclardan cektigi kadar hic birseyden cekmemis, katur kutur yapan sirtimla ve 15yil bu agrilarla perisan olmus, son 5 yildir en sonunda kendine iyi gelen tedaviyi bulabilmis biri olarak yaziyorum. Umarim 1 kisiye bile olsa faydam dokunur, bu aciyi gercekten yasamayan bilemez. Herkesin basina geldigi gibi senelerce dogru tani konulamadi, konulabildiginde ise bununla yasamayi ogreneceksin tedavisi yok dendi. Bi ara akupunktur yaptirdim 1-1,5sene kadar tedavi bitince basa dondum, fizyoterapi aldim 45seans bitince basa dondum, duzenli masaj yaptirdim hem aci cektim hem de sonuc alamadim vs vs… Bu tedaviler hep vakit ve nakit gerektirdi ve biraktigimda ise sonlari tam bir husran oldu. Giden paralara ve emegime uzuldugumle kaldim. Sonuc Gayrettepe Florence Nightangale Algoloji Bolumunun efsane doktoru Savas Bey ile Tetik Nokta, Lokal Anestezi ve Kas icine ozon tedavisi ile buldum. 3u bir arada toplam 15dk surmuyor. Ben 5senedir her sene kasim-aralik gibi kara kis baslamadan 1 kez yaptiriyorum ve inanin tam 1 yil rahat ediyorum. Daha once harcadigim paralari dusununce bu gercekten hem ekonomik hem de cok etkili bir yontem. Bugun yine gidip yaptirdim simdi zamaninda cok acim oldugunda her yerdeki yazilari okudugum gunler geldi aklima ve sizlerinde gercekten faydalanmasini istedigim icin usenmedim yazdim. Bu tedaviyi bulandan ve doktorumdan allah bin kere razi olsun hayatimi degistirdi… 🙏🏻

Mine hanım merhaba fibromiyaljiden nasıl emekli oldunuz söyermisniz bende çaresiz haldeyim bu hastalıktan😭

Merhaba canım benim midem çok kötü anlatamam dokununca acıyor ve ağrı var çok kötü 3 senedir fibyomiyalji hastasıyım.

Ben hala çok kötüyüm kizlar bana biri yol gostersin diz altı bacaklarımda hafif şişmeler ver ağrılar var .el bileklerinde halsizlik.boypr olan varmı bana biri yazsın lütfen.Romatizma böyle yaparmi.Bende kötü bişey varsa bulamıyorlar mi diyorum artik
Ben mide ağrısı için aile hekimine gittim bana dedi ki miden değil fibromiyalji hastası olduğun için karın kasin ağrıyor sen onu miden ağrıyor sanıyorsun dedi 1 ilaç verdi çok ağrı olursa içiyorum geçiyor.

MERHABA BENİM İLK 2020 NİSANDA BAĞIRSAKLARIMDA OLAN İSHALLE BAŞLADI BAŞKA BİR İSHALDİ KENDİMİ DEĞİŞİK HİSSEDİYORDUM ELİM KOLUM TUTMAZ OLDU MİĞDE BULANTISI SAÇ DÖKÜLMESİ BAŞLADI SONTA SIRT KULUNÇ AĞRISI BAŞ GÖSTERDİ ENFEKSİYONDAN SONRA SİNİR SİSTEMİMDE ETKİLENDİ HER ŞEY İŞTE BENİM İÇİN O BAĞIRSAK HASTALIĞIYLA BAŞLADI SAĞ KARINDA AĞRI SIRTTA AĞRI AYAKTA UYUŞMA BAŞ AĞRISI SEĞİRME TÜM VÜCUTTA ARADAN 1.BUCUK YIL GECTİ BU ARADA TABİKİ GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI TÜM KAN DEGERLER,İM ÇOK ŞÜKÜR NORMAL AMA BENDEKİ AĞRILAR DAHADA ARTTI ŞU AN BACAKLARIMDA KOLLARIMDA ELLERİMDE AĞRILAR VAR EN SON ROMATOLOJİYE YÖNLENDİRİLDİM ŞU AN İÇİN TEK ÇAREM ORASI BAKALIM
Aynı beni tarif ettiniz benimde doğumdan sonra ishalle başladı 10 gün ishal oldum ilaç bile fayda etmedi ve gitmediğim doktor kalmadı 3 sene sonunda romotoloji doktoru tanı koydu.

bunun altını çizmek istedim, ben de fibromiyalji olduğumu sanıyordum. sonra gebelik kayıplarımda kan pıhtılaşmam olduğunu öğrenince günlük yaşamıma etkisini öğrenmek için romatolojiye gittim, böyle bir uzmanlık olduğunu bile bilmiyordum. Orada öyküm alınırken dr fibromiyalji de demişlerdir sana dedi, evet dedim. sebep bulamadılar mı bunu diyorlar dedi. AFS sendromum varmış, bambaşka bi mesele yani...
Bende 3 doğumu da kan sulandirici ilaç kullandım ve şuan fibromiyalji denildi o dediğiniz hastalık nasıl bisey tedavisi var mı merak ettim bende.

Bişey sormak istiyorum arkadaşlar fibromiyalji hastalığı vücutta morarma ve kırmızı deri altında iğne ucu kadar noktaciklar yapar mı?

Bende 3 doğumu da kan sulandirici ilaç kullandım ve şuan fibromiyalji denildi o dediğiniz hastalık nasıl bisey tedavisi var mı merak ettim bende.
sendrom olduğu için tedavisi yok ama semptomları kontrol altında tutacak uygulamalar olabiliyormuş. şu an için kilo kontrolü, egzersiz, sigara ve alkol kullanmamak, aspirin kullanmak gibi öneriler yapıldı bana.

sendrom olduğu için tedavisi yok ama semptomları kontrol altında tutacak uygulamalar olabiliyormuş. şu an için kilo kontrolü, egzersiz, sigara ve alkol kullanmamak, aspirin kullanmak gibi öneriler yapıldı bana.
Bende aspirin kullanmaya basliycam yarın inşallah işe yarar bide vücudum da deri altında kırmızı noktalar çıkıyor benim ağrılarım çok olunca sizde de oluyor mu cildiye ye gittim krem verdi gönderdi.

Bende aspirin kullanmaya basliycam yarın inşallah işe yarar bide vücudum da deri altında kırmızı noktalar çıkıyor benim ağrılarım çok olunca sizde de oluyor mu cildiye ye gittim krem verdi gönderdi.
bende kahve-sarı benekler oluyor. yıllardır var, cilt kanserine kadar pek çok şey araştırılmıştı, ilaç falan da kar etmiyordu. meğer bundan sebepmiş.
benim tanım gebelik sürecinde perinatoloji tarafından konuldu ama bu sendrom için sora romatolojiye gittim. aklınızda olsun. inşallah şifa bulursunuz

Bende de çıkıyor. Özellikle gerilim tipi baş ağrısı olduğunda. Gözlerimin etrafında yüzümde aşırı çok çıkıyor

Merhabalar benimde dün Prof romatolog fibromiyaljisşn dedi testlerim temiz çıktı.pilates ve yüzme dedi ama bende onalrı yapacak güç yok.Diz altı bacaklarım ayak bileğim şişiyor ve yanma var .her gün halsizlik el bileklerim agırıyor.Sanki gripli gibiyim kimse anlamıyor

Merhabalar benimde dün Prof romatolog fibromiyaljisşn dedi testlerim temiz çıktı.pilates ve yüzme dedi ama bende onalrı yapacak güç yok.Diz altı bacaklarım ayak bileğim şişiyor ve yanma var .her gün halsizlik el bileklerim agırıyor.Sanki gripli gibiyim kimse anlamıyor
Spor yaptıkça rahatlayacaksınızdır

Su hayatta fibromiyalji ya da kulunclardan cektigi kadar hic birseyden cekmemis, katur kutur yapan sirtimla ve 15yil bu agrilarla perisan olmus, son 5 yildir en sonunda kendine iyi gelen tedaviyi bulabilmis biri olarak yaziyorum. Umarim 1 kisiye bile olsa faydam dokunur, bu aciyi gercekten yasamayan bilemez. Herkesin basina geldigi gibi senelerce dogru tani konulamadi, konulabildiginde ise bununla yasamayi ogreneceksin tedavisi yok dendi. Bi ara akupunktur yaptirdim 1-1,5sene kadar tedavi bitince basa dondum, fizyoterapi aldim 45seans bitince basa dondum, duzenli masaj yaptirdim hem aci cektim hem de sonuc alamadim vs vs… Bu tedaviler hep vakit ve nakit gerektirdi ve biraktigimda ise sonlari tam bir husran oldu. Giden paralara ve emegime uzuldugumle kaldim. Sonuc Gayrettepe Florence Nightangale Algoloji Bolumunun efsane doktoru Savas Bey ile Tetik Nokta, Lokal Anestezi ve Kas icine ozon tedavisi ile buldum. 3u bir arada toplam 15dk surmuyor. Ben 5senedir her sene kasim-aralik gibi kara kis baslamadan 1 kez yaptiriyorum ve inanin tam 1 yil rahat ediyorum. Daha once harcadigim paralari dusununce bu gercekten hem ekonomik hem de cok etkili bir yontem. Bugun yine gidip yaptirdim simdi zamaninda cok acim oldugunda her yerdeki yazilari okudugum gunler geldi aklima ve sizlerinde gercekten faydalanmasini istedigim icin usenmedim yazdim. Bu tedaviyi bulandan ve doktorumdan allah bin kere razi olsun hayatimi degistirdi… 🙏🏻
İnanın 29 yaşımdayım bir kızım var canımdan bezdim bu hastalık yuzunden yasamak istemiyorum artk maffetti hayatımı hep hastasın diyenler bitmez benim kendımı üzmem suclamam cabası çok yorucu umarım bi çözüm olur teşekkürler

X