Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Bnm hızlı çalıyordu troidlerim ilaç kullandim bir süre daha sonra normale döndü ilacı kestiler ama 3 ayda bir gidip kan veriyorum yani kontrol altındayım
Bende kullandim normale döndü ama bi mucize olmadiktan sonra ömür boyu kullancsksin dedi ben biraktim kontrole gidicem bende kilo a ldirdi bana

Bende kullandim normale döndü ama bi mucize olmadiktan sonra ömür boyu kullancsksin dedi ben biraktim kontrole gidicem bende kilo a ldirdi bana
Normale dönduyse niye kesmedilerki bana aksine çok kilo verditti gerçi o zamanlar panik atagim da vardı psikolojik olarak bişey yiyemiyordum hiç bir şeyden zevk almıyordum sürekli bana bişey olucak endişesi vardı

Bende anlamadım tsh 5.05 di özele gittim aalında kullanmana gerek yok dedi ama işte meslektaşı çokta yüksek değil dedi bıraktım bende

Kızlar ya bişey sorucam son günlerde bağırsak sorunlarım da var bnm sürekli ishal gibiyim netten baktım fibromiyalji de oluyormuş sizlerdede varmi

Kızlar benim de sol kolumda sürekli ağrı ve yanma oluyo sağda da oluyor da özellikle ağırlık solda sizler de var mı omuzdan bileğe kadar

Sende de panik atak varmı yada anksiyete bozukluğu
Valla teşhisi konulmuş bir panik atak yok ama anksiyete bozukluğu olduğunu düşünüyorum cnm hiç gitmedim psikiyatr a.
Şuan resmen soldan sağ kola geçti diyebilirim gezio sanki ağrı

Kızlar sol kolumda dirsegimde ve omuzumda olan ağrı başımın sol tarafinada vuruyor sanki damar cekilmesi gibi yanağım bile gerginlesiyor aynı durumu yaşayan varmı

Kızlar sol kolumda dirsegimde ve omuzumda olan ağrı başımın sol tarafinada vuruyor sanki damar cekilmesi gibi yanağım bile gerginlesiyor aynı durumu yaşayan varmı
Cnm benim kolumdaki ağrı mı boynum mu bilemedim ama kafama vuruo ağrı bu aralar başladı baş ağrısı bende de

Kızlar merhaba bendede bu hastalığın mevcut olduğunu söylüyor doktorlar başım cok ağrıyo vucüdumda seyirmeler var sizde avuç içi ayak yanması ayrıca üşüme varmı?

Kızlar merhaba bendede bu hastalığın mevcut olduğunu söylüyor doktorlar başım cok ağrıyo vucüdumda seyirmeler var sizde avuç içi ayak yanması ayrıca üşüme varmı?
Bende var avuc içi ayak yanmasi canım olabir stres yapma yda yapma ma ya çalış

Uyuyamadım bu saatte arastırdım burayı buldum. Sırtımın sol kısmı agrıyor masaj yapınca hırt hırt hıssedıyorum. Fibromiyalji teshişi konmustı magnezyum vitamin falan verdı çokta etkısı olmadı. Gögüs agrımda var yani sol memem ağrıyor sol kolum bazen koltuk altım. Dr a gitmeye korkuyorum kanser teshısı koyacak diye gitmesem de her an bunu düşünüyorum. Sürekli meme muayenesi yapmaya çalısıyorum. Kendımı dinledikçe daha da artıyor sanki. Meme ahrısı oluyor mu sizde de

Uyuyamadım bu saatte arastırdım burayı buldum. Sırtımın sol kısmı agrıyor masaj yapınca hırt hırt hıssedıyorum. Fibromiyalji teshişi konmustı magnezyum vitamin falan verdı çokta etkısı olmadı. Gögüs agrımda var yani sol memem ağrıyor sol kolum bazen koltuk altım. Dr a gitmeye korkuyorum kanser teshısı koyacak diye gitmesem de her an bunu düşünüyorum. Sürekli meme muayenesi yapmaya çalısıyorum. Kendımı dinledikçe daha da artıyor sanki. Meme ahrısı oluyor mu sizde de
Bendede oluyor cnm korkma stres zaten bu hastalığı tetikliyor sol kol sol meme sol kulunç boyun ve baş hepsi birden ağrıyor

Korkma canım benim de aynı sol tarafta temizlik yaptım sol taraf berbat kulunclclardan gogüme vuruyo yine de için rahat olsun sen bi meme muaynesi ol sonuçta senede bir yaptırmak gerekiyor öyle düşünerek git rutin kontrol :KK66:

X