Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Başınız sağolsun.. Ben de babamı kanserden kaybettikten sonra oldu, 18-19 yaşındaydım daha
Sağol arkadaşım senin de başın sağolsun kayıp ne tür olursa olsun çok acı ve yaşadığımız acılar böyle hastalık olarak çıkıo bizden maalesef Rabbim dermansız dert vermesin inşallah

Bende 4sene önce yakın bir ablami kaybettim kanserden sonra başla di bendede Allah beterinden korusun

Peki arkadaşlar sizde ne zaman ve nasıl başladı bu hastalık yani hastalığınızın temelinde ne var benimki psikolojik travma oldu muhtemelen 15 temmuz darbe gecesinde kardeşim dediğim iki kuzenimi şehit verdim o benim için yeni Bi r hayatın ve yeni bir hastalığın başlangıcı oldu
Abimin esi dogumda vefat etti ustune 2. Bebegimi dogurdum ev almamiz lazimdi ev bulamiyoduk ayrica ben cocuklugumdan beri panik atagim hep kalp krizi gecircem diye korkardim bunu atladi 5 sene fln olmustuki fibromiyalji vurdu bu seferrde tam anlamiyla gecmesede ilk oldugumdan cok cok iyiyim bide seyirmeler var beni cook korkutuyo

Abimin esi dogumda vefat etti ustune 2. Bebegimi dogurdum ev almamiz lazimdi ev bulamiyoduk ayrica ben cocuklugumdan beri panik atagim hep kalp krizi gecircem diye korkardim bunu atladi 5 sene fln olmustuki fibromiyalji vurdu bu seferrde tam anlamiyla gecmesede ilk oldugumdan cok cok iyiyim bide seyirmeler var beni cook korkutuyo
Hiç korkma cnm bir senedir seyirmeyle yaşıyorum diyebilirim özellikle ev işi falan yorucu Bi iş yaptığımda daha çok oluyo bu arada başınız sağolsun cnm Allah geride kalanlarına dayanma gücü versin

Hiç korkma cnm bir senedir seyirmeyle yaşıyorum diyebilirim özellikle ev işi falan yorucu Bi iş yaptığımda daha çok oluyo bu arada başınız sağolsun cnm Allah geride kalanlarına dayanma gücü versin
Amin yarim sirf bu seyirmeler yuzunden emgye giricem

Kizlllaaaare bu hastaliktan olupta kas atmasi olan baska biri var mii??????????????

Bendede oluyor merak etme cnm bu ara bide çarpıntı oluyor çok bende ona taktım kafayı off bilmiyorum hergun türlü türlü şeyler oluyor kafayı yememek elde degil
Nasil kaslarin segiriyor mu benim tum vucudumda var kafayi yicem dur artik yeter diyorum o derceeye geldim.Bendede vardi o canim senelerimi yedi hep acile giderdik ekg cektirilir geri donerdim

Ewt cnm bir ara kolum seyiriyor bı ara bacağım karincalanmada oluyor
Tam agrilar azaldi dedim bu cikti simdide hastalik hastasi oldum artik millete hastaneye gittigimi soylemiyorum utaniyorum gitmedigim bolum kalmadi yarinda emgye giricem

Kizlar bugun emgye girdim ve hersey normal cikti doktor antideprasan kullanmalisin dedi

Bende başladim antidepresana kızlar 4.günüm bakalım biraz zaman geçsin yazarım etkilerini

Kizlar bugun emgye girdim ve hersey normal cikti doktor antideprasan kullanmalisin dedi
İyi hadi cnm çok şükür kötü bişey çıkmamış ama var yani bizde de o seyirmeler şuanda kendini dinlediğin için daha çok oluyodur muhtemelen

Bendede oluyor merak etme cnm bu ara bide çarpıntı oluyor çok bende ona taktım kafayı off bilmiyorum hergun türlü türlü şeyler oluyor kafayı yememek elde degil
Ben de de bu aralar çok çarpıntı oluyo ben troid hastalığıma bağlamıştım ama alakası olabilir mi fibroyla

X