Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Aranızda boynun yan taraflarinda agri kulaklara vuran omuz başlarında ağrı sırt ağrısı kürek kemiklerinde agri yasayan varmı? Sizler nasılsınız bu aralar ?
O saydiklarinin hepsi var bende boyun fıtıği diye doktora bile gitmiştim kulaklarimda ağrı yok stres yapmadığım sürece iyiyim

O saydiklarinin hepsi var bende boyun fıtıği diye doktora bile gitmiştim kulaklarimda ağrı yok stres yapmadığım sürece iyiyim
Tahminim kulak agrim diş sıkmadan kaynakli bende gittim fıtıklaşma duzlesme eğrilik var dedi zaten ileri boyut değil nasıl oluyorsa dahiliye doktoruna gittim tsh hafif yüksek çıktı sonra normale döndü iç organları bile kontrol ettirdim yani kan tahlili temiz fibrozitler mevcut zaten sonuç psikolog dedi

Ben bütün dalları gezdim beyin dahiliye nöroloji fizik kbb kardiyoloji bu fibromiyalji insanın tamamen pisikolojisini bozuyor anksiyete

Aynen öyle canım bende kardiyoloji fizik kulak ağrısı çınlaması için KBB yok yok beyin cerrahı genel cerrahi kadin hastaliklari sağlık ocağında 10 gün kas gevşetici ağrı kesici iğneler bana mısın demedi arık bi dahiliye bir dahiliye doktoruna ağlayarak anlattim sakin ol yaşadiginin adı fibromiyalji dedi ankisiyete oldum ruh sağlığı m bozuldu sürekli bı yerim ağrısa acaba biseymi var diye kontrol etmekten arastirmsktan bıktım allah sabır versin yaşayana hatta canını yakana beddua etmicen fibromiyalji ol dicen yfyygugihiigufyfdydycuvihhojuguf buna da şükür

Benim bide özellikle sol tarafta ağrım var kaç defa kardiyoloji ye gittim bişey çıkmadı ama hala içim rahatlamis değil sol kolum boynum kürek kemiğim sürekli ağrıyor takıntılı olduk çıktık (((

Bende 10 yıl önce tanıştım FB ile.fizik tedavi kas içi iğneler plates baya idare ettim.bende kaygı bozulugu var .yine basladi ağrılar.yazin kalça ve bel agrisiyla gittim ftr doktoruna.fitik değil FB dedi.1 aydır da sırtım boynum.her yerimi geziyor ağrı.mideme vuriyor.aslinda midem agrimiyor ama ağrıyor gibi.sonra bosluklarima geçiyor.ordam yine kürek kemiklerime oradan boynuma.bir gün sol taraf perişan bir gün sağ.bugun mesela sol iptal.fay hattı gibi o uzun kasin boynumdan belime kadar uzandığı dokunduğu her yer ağrı içinde.

MAT platese mi gittiniz ? bende reformer a gittim ama bel ağrıma hiç iyi gelmedi

Aranızda boynun yan taraflarinda agri kulaklara vuran omuz başlarında ağrı sırt ağrısı kürek kemiklerinde agri yasayan varmı? Sizler nasılsınız bu aralar ?
Kizlar doktor doktor gezdim kendime kanserden kas erimesi alsye kadar herseyi yakistirdim asiri stres yaptim yaptikca agrilarim artti.Psikolojim asiri bozuktu agrilarim coktu ve hatta vucudumun heryerinde morluklar vardi sonra kendimi dinlemeyi biraktim psikolijimi rahatlatmak icin surekli oyalancak seyler buldum ev isine daldim cogu zaman.Daha sonra hacemata gittim ve oyle bi rhatlafimki agrilarimin hic biri yok morarmam da yok

Perşembe günü psikiyatrist e gidicem vala dayancak gucuma kalmadı versin hapları rahatlayim o derece bıktım

Aynen canım benim de sol tarafta sıkma canını diycem ayni sekilde bende senin gibiyim bütün psikolojimiz yerlerde öyle insanı süründürüyor Allah yardımcımiz olsun ne diyelim

Aynen canım benim de sol tarafta sıkma canını diycem ayni sekilde bende senin gibiyim bütün psikolojimiz yerlerde öyle insanı süründürüyor Allah yardımcımiz olsun ne diyelim
Az önce çok ağır bir panik atak geçirdim tansiyonumu 15 e cikarmisim kalp atışım 112 di öğlende kızıma çok stres yaptım akşam üstü çıktı atak olarak şuan sol tarafim kulunç ve boynum müthiş ağrıyor nasıl geçecek hiç bilmiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun herşey birbirini tetikliyor

Ayni durumdayım canım at kestanesi kremi aldım idare ediyorum kolum boynum dirsek bilek bittim stresten hep sol felç

Ben çarşamba günü psikiyatrist te gidicem çok yordu beni bu sene ne verirse versin Kabulüm eski halime dönmek istiyorum ne kocama ne çocuklarıma ne eve hayrim var

Evt arkadaşım gerçekten aynı şeyleri yaşamışız bütün kötü hastalıkları geçirdim aklımdan doktor öyle Bi hastalık yok dediği halde doktora bile güvenemedim çünkü bariz vücudum benim vücudum değildi yani insan kendini bilmez mi nörolog hiç fibromiyalji olabilirsin demedi strestendir dedi geçti. Sağolsun Bi arkadaşım o da aynı şeyleri yaşamış da bana desteği çok oldu iyice panik hastası oldum kaygı bozukluğu hat safhada psikiyatrlık hastayım ama gidip o ilaçlara başlamaya da korkuyorum .

Peki arkadaşlar sizde ne zaman ve nasıl başladı bu hastalık yani hastalığınızın temelinde ne var benimki psikolojik travma oldu muhtemelen 15 temmuz darbe gecesinde kardeşim dediğim iki kuzenimi şehit verdim o benim için yeni Bi r hayatın ve yeni bir hastalığın başlangıcı oldu

Başınız sağolsun.. Ben de babamı kanserden kaybettikten sonra oldu, 18-19 yaşındaydım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…