feragat edilen dava

Efsa0705

Velayet
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
419
356
herkese merhabalar. 3 sene önce eşimle boşanma davasıyla birlikte ziynet davası da açmıştım ve daha sonra o adam inanarak feragat etmiştik. şimdi tekrar dava açtım ama karşı taraf önceden feragat ettiğim için davanın iptalini istiyor. Sonuçta sebepler farklı böyle bir şey başına gelen var mı acaba>? avukat dosyayı inceleyip birşeyler söyleyecek ama hakime bağlı belli olmaz dedi off yaa

Affedince şikayetten vazgeçince bir daha aynı konudan dava açılamıyor ama en doğrusunu avukatınız söyler.

Affedince şikayetten vazgeçince bir daha aynı konudan dava açılamıyor ama en doğrusunu avukatınız söyler.
sebepleri aynı değil aslında. sırf üzerindeki malları başkalarına devretmek için barışmak için uğraşmış ve bunları yapınca da boşanma davasını o açtı bu defa bende karşı dava ve ziynetle mal paylaşımı açtım tekrar.

Affettiginiz konuda dava açılamıyor.
Boşanma sürecimde avukatım öyle söylemişti
konu olarak kavgadan açılmıştır. 2. dava aldatılmadan açılmıştır dava ama ziynet için konu farkı ne olabilir ki onu anlamadım. vermedi adam altınları yani vermeyi geçtim göstermedi bile

Bununla ilgili mal kaçırma davası açabilirsiniz, sonuçta kandırmış sizi. Bir avukata danışın mutlaka. Avukatınız yok mu?

avadan feragat kesin hüküm doğurur. Aynı konu aynı delillerle dava açılamaz. Açılsada usulden red eder.

Efsa dişli bi avukat bulman lazım, çocuğun yatılı kalması ve iletişimi ile ilgili ilerleme kaydettiniz mi? Çocuğunun durumu nasıl

Neden mahkemeyi meşgul ediyorsunuz? Yani feraget etmişsiniz aynı davanın tekrarı olmaz diye biliyorum çocuğunuz varsa çocuk üzerinden nafaka eğitim masrafları falan alabilirsen al

Neden mahkemeyi meşgul ediyorsunuz? Yani feraget etmişsiniz aynı davanın tekrarı olmaz diye biliyorum çocuğunuz varsa çocuk üzerinden nafaka eğitim masrafları falan alabilirsen al
mahkemeyi meşgul etmek derken ?? kaldı ki bunu bilseydim bile binde bir ihtimalle alacağımı bilsem de yine açardım o davayı. nafakayı bile hacizle alan biriyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…