Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yükselebilir daha 4 günün var. ama o ağrılar psikolojik veya ilacın etkisinde olabilir stres yapma canım biraz düşünmemeye çalış rahatlar kendini
Psikolojik olduğunu sanmıyorum ağrılardan kıvranıyorum resmen şimdi de belimle kalçam arasına bi ağrı girdi inşallah yükselir

Kızlar ben sabah idrar testi yaptım ama sanırım test bozuk çünkü damlatır damlatmaz yatay kırmızı bir çizgi çıktı kan vermeye gideceğim şimdi bakalım kafamda çok karıştı ama bakalım

Kızlar ben sabah idrar testi yaptım ama sanırım test bozuk çünkü damlatır damlatmaz yatay kırmızı bir çizgi çıktı kan vermeye gideceğim şimdi bakalım kafamda çok karıştı ama bakalım
Hakkında en güzeli hayırlısı olsun canım. Hayırlısı ile bebiş olsun inşallah

Ben test almaya bile gitmedim ama yapmak hic istemiyorm nedense kalkip gidiyimde aliyim şu testi
Bende sabah yapayım mı yapmayayım mı diye düşünmekten sinirim bozuldu sonra valla bi cesaret yaptım da test bozukmuydu anlamadım şimdide kanı verdim geldim bakalım hepimizin hakkında hayırlısı inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin bizde güzel haberler alalım

Bende sabah yapayım mı yapmayayım mı diye düşünmekten sinirim bozuldu sonra valla bi cesaret yaptım da test bozukmuydu anlamadım şimdide kanı verdim geldim bakalım hepimizin hakkında hayırlısı inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin bizde güzel haberler alalım
Bnde bi cesaretle gittim aldim kuzum testi suan eve gidiyorum yapicam eger negatifse doktorumu ariycam adet sökturucu filan yazsin

Hadi bakalım canım inşallah çok güzel bir haber verirsin bizlere sen kan verdin mi kanda daha kesin oluyor ya bide kan ver istersen
Test yaptım negatif canım kan vermeyi dusunmuyorum cunku hic bir sey hissetmiyorum doktoruma soylerim belki kan ister
Kızlar bu arada ben psikoloji 4. Sinıf ögrencisiyim klinikte calisiyordum birsuru hastam vardı ama terzi kendi sökügünü dikemiyor

Test yaptım negatif canım kan vermeyi dusunmuyorum cunku hic bir sey hissetmiyorum doktoruma soylerim belki kan ister
Kızlar bu arada ben psikoloji 4. Sinıf ögrencisiyim klinikte calisiyordum birsuru hastam vardı ama terzi kendi sökügünü dikemiyor
Canım sen de insansın etten kemiktensin senin de duygularım var böyle düşünme.

Ne dusunucegimide bilmiyorum bir an önce soyle tatile gitmek istiyorum yoksa tamamen kafayı yiycem ders calismam lazım onuda yapamiyorum

X