Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben özele gidiyorum özelde 2000 istediler. Yaptıramadık. Devlette de sıra bulmak çok sıkıntı burda küçük şehir. Tedavi olumlu olmazsa memlekete gidince orda çekilirim
Esim ozelde calisiyo. Oyuzden bizede ücretsiz tedavi ama isde esim biraz hadi eve eve dedi icin baska sefere biraktim su femara yi deniyip olmassa onuda yaptiricm

Acaba diyorum ki 2.64 iğne etkisimiydi yine bir umut bekliyorum kasıklarımda da ağrı var heralde adete çeviriyor
Canım benim bi kere adete yakın 5.64 çıkmıştı laboratuvardakiler hayırlı olsun demişti hatta. Sonraki gün adet oldum. Doktor hamilelikte o değer 100-1000 olmalı demişti. Bazen oluyor yükseliyor alçalıyor. Bozma moralini Allah büyük stres yapma olur inşallah

Canım benim bi kere adete yakın 5.64 çıkmıştı laboratuvardakiler hayırlı olsun demişti hatta. Sonraki gün adet oldum. Doktor hamilelikte o değer 100-1000 olmalı demişti. Bazen oluyor yükseliyor alçalıyor. Bozma moralini Allah büyük stres yapma olur inşallah
Bende bi kez kaset test yaptim ikinci cizgi bariz var dedim tamam adete iki gun vardi sonra iliski oldu yapmaz olaydik. Hemen aninda kanamam oldu ertesi gun adettim ama genede kan vermek istedim 4.90 di yani tutunamadan dususe gecmis. Bi hocam sey demisdi kadinlar bicok kez dusuk yasar ama cogunu adet sanar ya tutunadan duser ya kimyasal gebelik olur bunu farketmek zor demisdi.

İnşallah canım

Bende bi kez kaset test yaptim ikinci cizgi bariz var dedim tamam adete iki gun vardi sonra iliski oldu yapmaz olaydik. Hemen aninda kanamam oldu ertesi gun adettim ama genede kan vermek istedim 4.90 di yani tutunamadan dususe gecmis. Bi hocam sey demisdi kadinlar bicok kez dusuk yasar ama cogunu adet sanar ya tutunadan duser ya kimyasal gebelik olur bunu farketmek zor demisdi.
Acaba ilişki de etkiliyor mu bu tarz durumlarda

Gunaydin kizlar. Bnmkine 🐐 boynuzu pekmezi icirememisdim cocum var ugrasamam basa donemem tedavi falan demisdi dun 🐐 boynuzu almis. Bi hafta yemisdi 1ayda 2 test vermisdi birini biz baktirmisdik doktor istemeden digeride asilmadakiydi 1haftada 100 milyon 200 e cikmisdi saglikli da 50 den 100 e cikmisdi sukur gene yemeye basladi

Yanliz kizlar 7 8 gundur adet olacakmisim gibi surekli devam eden agri var ya niye acaba hic boyle olmazdim

Kızlar ben bugün doktora gittim hala da adet olmadım basit bir kist oluşmuş adet ile atarsın dedi bu tedaviler bazen böyle basit kistler yapabiliyormuş tarlusal verdi amh değerin iyi dedi hormonların iyi çıkmış dedi ama işte bende sürekli enfeksiyon yükseliyor kanda birde insilün direncim varmış potansiyel şeker hastasının dedi matofin verdi bakalım bu ayda devam edecekmişiz ilaç iğneye hormonların iyi çıkmış dedi hep beraber yeni aya tekrar umut olsun inşallah 🙏

X