Femara+ovitrelle 11.gün

Evet klomen+ovitrelle sabah 9 vurdum iğneyi o günü saymazsak 9. Gundeyim kasik ağrılarım cokk haiflledi ama karnimda bı acı var ağrı gibi değil aciyor resmen gosuslerim çok hassas sırtım ağrımaya başladı ve devamlı uyku hali
Bilmiyorum ki canım belirtiler var gibi ama bilmiyorum aslında ilişkiden 10 gün sonra belli olur diyorlar ama

Yok maalesef, aslında gidip almaya yelteniyorum sonra dur diyorum kendime sonradan negatife dönerse şayet igne etkisiyse çok üzülürsun diyorum bile bile almadım açıkçası
İnsan üzülüyor bende 10 aydır belki 40 test yapmisimdir eşim çok istiyor sürekli alıp geliyor yap diye 😁 umarım hamiş kalırız 12.gunde bazıları öğrenmiş

İnsan üzülüyor bende 10 aydır belki 40 test yapmisimdir eşim çok istiyor sürekli alıp geliyor yap diye 😁 umarım hamiş kalırız 12.gunde bazıları öğrenmiş
😂 İnsllah rabbim tez zamanda vatana millete hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, bizim de doğu görevimiz var seneye insllah ailemden uzakta çok zor olacak ilk bebek o yüzden bian önce olsun diye uğraşıyoruz bakalım

😂 İnsllah rabbim tez zamanda vatana millete hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, bizim de doğu görevimiz var seneye insllah ailemden uzakta çok zor olacak ilk bebek o yüzden bian önce olsun diye uğraşıyoruz bakalım
İnsllah pozitif çıkar 🥲 kulun kula duası geçer dualardan eksik etmeyin, rabbim size de bian önce nasip etsin insallah

13.günden selamlar sonuç negatif

Eklentiler

• 6EC517F2-73E5-43AA-AF6D-9E2C4119C85E.jpeg
    6EC517F2-73E5-43AA-AF6D-9E2C4119C85E.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 298
Benim 8 Aralık akşamüstü 7de yapıldı iğne ertesi gün akşam başlayarak 1gün süren ağrı ve aşırı akıntım varı ogün çatlama olduğunu düşünüyorum aka tabi vücudun tepkilerinden hiçbir zaman emin olamıyoruz belkide çatlamadı bilmiyorum
Benimde 16 sinda cuma sabah 11 de yapıldı cumartesi 11 den itibaren gün aşırı önerdi ama insan bir gün ara verince ya catlarsa diye düşünüyor ovulasyon yaptım ama onada güvenemiyorum sonuçta iğne etkisi olabilir
Ya kizlar bende 5 aralikta adet oldum 14 unde rahim filmi cekildi hic bi sorun yok doktor asılama baslatalim adetin 2. Gunu gel dedi. Bu çatlatma iğnesi cok acitiyo mu saglik ocagi igneyi yapar mi

Benim de bugün ignemin 7. Günü bu iğneleri yapıp hamile kalan yok mu çok negatif görüyorum olan umutlar da gidiyor 😔

X