Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Kızlar bugün doktorda randevum vardı. Tam tamına 3 adet yumurtam oluşmuş bu ay :KK49: ikisinin boyutu 18 mm lerde falan. Doktor pazartesi çatlatalım dedi. Çoğul gebelik olabilir hazır ol falan dedi. Heyecandan bayılacaktım güzel haberi alsam nasıl olurum kim bilir :oops:
İnsallah ,cok sevindim mutlu haberide alirsin insallah :) adetin kacinci gunu baslamistin canim gunde iki mi ictin ?, bunun disinda birsey kullandin mi?

İnsallah ,cok sevindim mutlu haberide alirsin insallah :) adetin kacinci gunu baslamistin canim gunde iki mi ictin ?, bunun disinda birsey kullandin mi?
Tşk ederim hepimiz alırız inşallah canım, adetin 3. Günü başladım günde 2 tane 5 gün boyunca içtim. Femara ile 3. Ayım bu ay. Başka bir şey kullanmadım

Merhaba Kızlar bugün doktorda randevum vardı. Tam tamına 3 adet yumurtam oluşmuş bu ay :KK49: ikisinin boyutu 18 mm lerde falan. Doktor pazartesi çatlatalım dedi. Çoğul gebelik olabilir hazır ol falan dedi. Heyecandan bayılacaktım güzel haberi alsam nasıl olurum kim bilir :oops:

Tek yumurtadan 3 yumurtaya terfi etmişsin darısı başımıza :halay: erken falanda değil bence benim her ay öyle oluyor 10.günde 18-21 mm arası oluyor yumurtam hadi hayırlısı :halay:

X