Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar banada verdi adetin 5. Gunu baslicaksin 5gun kullanicaksn ayni saatte gunde 1 tane iciceksin dedi sanirim bunyeye gore 1 2 fazla veriyo veya gununu fazla veriyo bata 7 gun kaldi bakalim ise yaricakmi sonucunu sizlerle paylasirim sizde yazin kizlar

Kızlar bugün doktor bana femara verdi ne yapacak aceba ben bundan 6 ay önce klomen we owerlite iğnesi oldum.tekrar ignemi yapacak aceba ne işe yarıyor bu ilac

Kızlar bugün doktor bana femara verdi ne yapacak aceba ben bundan 6 ay önce klomen we owerlite iğnesi oldum.tekrar ignemi yapacak aceba ne işe yarıyor bu ilac
Canim o femara letrasan letu ilaclari aslinda meme kanseri hastalarina veriyolar. Memedeki yumurtalıklari baglayan bi hormon mu ne varmis o yunurtaliklari calistiriyomus sanirim oyle bsey okudum. Normal hap

Canim o femara letrasan letu ilaclari aslinda meme kanseri hastalarina veriyolar. Memedeki yumurtalıklari baglayan bi hormon mu ne varmis o yunurtaliklari calistiriyomus sanirim oyle bsey okudum. Normal hap
Kuzum dediki adetinin 5 başla 5gun iç gel alttan muayene edecek yumurtaya bakacak dedi

Kızlar ben kullandım bu ay iğne vuruldum şuan beklemedeyim ama kasik agrım var batmalar var ignenin 6. Günü olcak 12 de

Bnm sivilcem cıktı yine adet olcam büyük ihtimal bu seferde olmadı
Canim o hic belli olmaz umudunu kaybetme. Bak ne okudum bliyomusun gebe kaldiktan sonra bile adet hormonumuz ayni adet olcakmisiz gibi calismaya devam edermis kasik agrilari gogus agrisi sivilce vb.. gibi onun icin cogu hamile adet belirtileri zannedermis

Canim o hic belli olmaz umudunu kaybetme. Bak ne okudum bliyomusun gebe kaldiktan sonra bile adet hormonumuz ayni adet olcakmisiz gibi calismaya devam edermis kasik agrilari gogus agrisi sivilce vb.. gibi onun icin cogu hamile adet belirtileri zannedermis
Bnde hiçbir agrıda yok :) normlde kasıklarımda ağrı falanda olurdu adete yakın bu ayda olmaz hayırlıssı artık

Merhaba kizlar bende 5 aydir femera kullandım ama tık yok ne yazık ki ...
Bir arkadaşımda benimle aynı sıkıntıları vardı sogan kurunu denedi sonraki ayda incir kurunu yapti klomen ve yumurta takibiyle hamile kaldı..
Sogan kurunu denesem mi diye düşünmüyor değilim bu kürü duyan uygulayan var mi aranizda?

Kızlar bugun adet günüm olmadım daha sivilcemde cıktı bi hafta önceden . Gögüslerimde hafif agrı var dün test yaptım çıkmadı . Bide tatlı istiyor canım kaç gündür

X