Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetine ne kadar var canım ? idrar testlerine fazla güvenme adet gecikmesi olmadığı sürece. bazı testler gebelik hormonuna karşı hassas değildir. en garanti sonucu kanda alabilrsin o da yumurtlamadan 12 gün sonrasına falan geliyor.
Çatlama ignesinden onbeş gün sonra falan yap dedi doktor henüz gecikmedim ama

bhcg baktırman lazım canım o yüzden.banada iğneden sonraki 13.gün bakılacak dedi.en güveiliri kan testi.idrar bakıpta ümitsizliğe kapılma derim ben.
Gecikirsen yapiyim bari kan testi idrar testlerine bende güvenmiyorum pek bı arkadaşım denemek için iki aylıkken yapmıştı çıkmamıştı :KK70:

Kızlar güzel gelişmeleri olan varmı? Ben bugün akşamüstü bhcg baktırrıcam bat 14 mart..İnş güzel pozitif sonuçlar alalım hepimiz

Kızlar güzel gelişmeleri olan varmı? Ben bugün akşamüstü bhcg baktırrıcam bat 14 mart..İnş güzel pozitif sonuçlar alalım hepimiz
canım inş. ama benimde batım ya11 ya 12 7 martta kan testi yaptım gece 12.den sonra yani ya 4 ya 5 gün önce. negatif. ve tekrarlamadım çünkü hiçbir hissiyatım yok. inşaalah sen iyi hbr verirsin.aslında 12.gün en ideali.

Merhaba araniza yeni katıldım ama uzun zamandır yazılanları okuyordum biz de yaklaşık bir yıl uğraştık çocuk için ama olmadi geçen ay doktora gittik komen kullandım fakat olmadi bu ay ben de femaraya başladım 19 mmlik bir yumurtam oluşmuş perşembe catlatma iğnesi vuruldum beklemedeyim ınsllh bu ay bu site bana uğur getirir :dua:

X