Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende kullanıyorum ovitrelleden 3 gün sonra başlıyorum 10 gün kullanıyorum. baş ağrısı ve dönmesi yapıyor bendede. ağız yoluyla kullanıyorum.

evet ilk çocuk evlendiğimiz ilk günden beri istiyoruz ama nasip olmadı bir türlü çarşamba günü iğneyi vurdum perşembe cuma önemli günler dedi ben ondan sonra 1 gün aralıklı değerlendirdim ama bakalım nasip tutar mı bir yumurtam 22 ml di diğerleri 18 17 di galiba 3 yumurtam büyüdü kalite sorunum var benim normalde yoksa yumurtalar büyüyor istenildiği gibi ama döllenmiyor kalitesiz diye
Yumurta kalitesi icin DHEA denedinizmi Hic? Doktorunuza da danisabilirsiniz. Ben zamaninda baya arastirip kullanmistim bunu da. Yumurta kalitesi ve gebelik icin yardimci .

Yumurta kalitesi icin DHEA denedinizmi Hic? Doktorunuza da danisabilirsiniz. Ben zamaninda baya arastirip kullanmistim bunu da. Yumurta kalitesi ve gebelik icin yardimci .
neler neler kullanmıyorum ki canım say say bitmez dhea, koenzim q10, progeny f, folic asit, coraspin yeni başladım gerçi bazılarına ama inşallah faydası olur 1 kaç aya kadar

neler neler kullanmıyorum ki canım say say bitmez dhea, koenzim q10, progeny f, folic asit, coraspin yeni başladım gerçi bazılarına ama inşallah faydası olur 1 kaç aya kadar
canım bende 1 ay kadar oldu gyno ositol toz ve omepa q10 kullanıyorum yumurta kalitesi için gebeliğie hazırlanma için kullanıyorum. dilersen danış sende bir doktoruna.

X