Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim canimm. Pkolulara veriyorlar ya genelde baya da etkisi var o yüzden sordum
Ben nişanlıyken wermişti doktorum mavi renkli kapsülü değil mi ? Ama kesti sonradan bende kullanmadım artık ya inşallah kaderimz bir olur 15. Ayım benim bende hamiş olurum umutluyum nedense :)

Ben nişanlıyken wermişti doktorum mavi renkli kapsülü değil mi ? Ama kesti sonradan bende kullanmadım artık ya inşallah kaderimz bir olur 15. Ayım benim bende hamiş olurum umutluyum nedense :)
Anladim canım bi bildiği vardır heralde. . Ayy hadi insallahh kuzumm bebisin gelsin bu ay :))

Haklisin canim insan bu surecte bazen cok farkli dusunuyor. Insallh basit bir problmdir. Bu ay hepimiz icin bol pozitifli gecsin sırasıyla insall.

Haklisin canim insan bu surecte bazen cok farkli dusunuyor. Insallh basit bir problmdir. Bu ay hepimiz icin bol pozitifli gecsin sırasıyla insall.
İnşallah kuzu benim bütün umudum bitmişti yalan söyleyemem ama bugün rşimin sperm testi iyi çıkınca yine bi umutlandım şimdiyse sıkıntının yalnız bende olması mutluluğunu yaşıyorum ama içim çok buruk eğer nasip etmezse rabbim tamamen benden kaynaklı olacak pskolojim yeni düzelmişken tekrar mahvolmasından korkuyorum pcos çok zor bi hastalık çookkk ..

Sen böyle yazınca hiç zannetmiyorum ama bakalım dedim nedense kendimi kandırıyorum heralde hı ?
Anlamadım kız ben mi aldım umudunu daha da sana umut olayım kuzum. Niye kandırasinki sonuçta Rabbim vermeyeceği hiçbir şeyin hayalini kurdurmazms sen dua et bol bol :)

Anlamadım kız ben mi aldım umudunu daha da sana umut olayım kuzum. Niye kandırasinki sonuçta Rabbim vermeyeceği hiçbir şeyin hayalini kurdurmazms sen dua et bol bol :)
Yaa çook korkuyorum 15 ay oldu hep negatif bişeylerin üstesinden gelebilmeye başlamışken başa sarmaktan korkuyorum bi ara öyle bi hale geldim ki inanın eşim bile karım çıldırıyo dedi heralde allah yaşatmasın kimseye çok zor we rabbimden tek dileğim uzatmasın bu süreci tez wakitte hayırlısını nasip etsin sen benim umudumsun olur mu hiç umut almak forumun ilk bebeği seninki sırayla arkası gelir inşallah ..

Cok iyi anliyorym seni canim, o sorun bendemi psikolojiside ap ayri bir dert ama yanlis dusunuyoruz, kendimiz veya esimiz sorun ortak sorun. Inan cok forum okudum bu konuda ve %90 pko olanlar cocuk sahibi olmuslar hatta bir makalede doktorlarin yumurtlama sorunu tespit ettikleri hastalarda ve buna pko da dahil, seviniyorlarmis %90 sorun cözulecegi icin. Allah dermansiz dert vermesin , vardir elbet zamani, saglikla olsun Insallah.

Amin canım ya inşallah dua edelim birbirimize bu forum hep bebek dolsun bütün isteyenlere rabbim nasip etsin inşallah ..

evet haklısın galiba ben biraz kendimce plan yaptım işte şu zaman hamilelik şu zaman doğururum diye kreşe gidende bir oğlum var yaza getirmeye çalışmıştım doğumu en azından yazı beraber geçir okul zamanı onunla daha iyi ilgilenebilirim diye ama dr hiç oralı değil eylülden beri bekliyoruz ne tahlil ne bişey kontrol ediyor olmamış bu ayda diyip gönderiyor

Selamlar kızlat ben bir kere femara kullandım ve bu ay kullanmadım regli oldum 2 gün sürdü femara ve iğne ben de ınanılmaz bel agrısı yaptı ve ben de bu ay kullanmadm regli duzeneızlıgım yok suan bel agrılarım tekrar basladı acaba kist mi oldu dıye endıselenıyorum sizin regliden sonra bel agrılarınız devam ettı mi acaba

Kızlar bu dediğiniz ilaç reçete ilemi veriliyor. Birde sağlık ocagındaki doktor yazabilir mi ? Kadın doğuma gitmek istemiyorum herşeyin normal diyip gönderiyorlar

Reçetesiz almak ne kadar dogru olur bilmiyorm dr. Gtsen ıyı olur bebek sahıbı olmak ıstıyorum yumurta takıbı yapalım dersen veya ılacları danısırsan daha ıyı olur bence

Bana bir kere doktor yazdım o ay hamile kaldım ama kalbi durdu sonra bi kaç ay sonra kendim aldım tekrar hamile kaldım ama bu seferde kimyasal oldu ve bu ay tekrar deniyorum yumurtlama haftamdayım bakalım ne olacak .dr sormuştum bi sakıncası olur mu diye sıkıntı olmaz demişti ve reçetesiz de veriliyor 120 tl fiyatı reçeteli alsanda fiyat değişmiyor bu ilacdq

Çok geçmiş olsun canım inşallah bu sefer bebişini sağlıkla almak nasip olur kucagına...
Hadi ya reçeteyledemi bu fiyata ? Recetesiz alabildin mi ?

Arkadaşlar merhaba ben ilk kez bu ay denedim adet günümü bekliyorum inşallah sağlıklı hayırlı bebeğe vesile olur Rabbimin izniyle... içerisinde 30 tablet var ben 10 tanesini kullandım. Eğer tekrar kullanmam gerekmezse ihtiyacı olan arkadaşlara ücretsiz gönderirim seve seve...

Ayy resmen tam mesajın devamına yazcaktım gerisini bana yollarmısın diye sen benden önce yazmışsın sanki içimi okumuşsun gibi kalbin temizmiş gerçekten :)))) eğer başka bir talipli çıkmazsa ben talibim canım sen ücretsiz göndersende inşallah hamile olursunda ben sana karşılık olarak bebek hediyesi gönderirim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…