Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ovulasyon testi alabilirsin canım ama tabi kaç yumurta olur kaçı çatlar onu bilemezsin

kızlar ya ben doktora sordum hep klomen vercekmiş neden femara vermiyorki zaten klomenlede hep tek yumurta oluyor baya güçlü tek yumurta olsun
yumurtan kaliteli ise vermiyordur. klomenle femara arasında fark yok muadil ilaçlar sadece bu iki ilca her bünye farklı cevap veriyor. mesala bende klomen 3 yumurta yaptı ama 2 si çatlamadı. bu yüzden dr bana femara verdi bu sefer 2 yumurta oldu

Kızlar iğneye devam dedi doktor. Bu ay ilk defa 2 adet yumurtam oluştu öyle ki bunu yazıyla iki rakamla 2 roma rakamıyla II olarak her dil de ve şekilde yazasım var ama boyutları küçükmüş henüz biri 10mm biri 13 mm o yüzden iğneye devam pzt yine kontrol

canim yumurta kalitesini doktor olcebiliyormuki

ÇOOOOK SEVİNDİM hadi inşallah Şubat ayı bizim olsun ben de adet oldum bugün

Bu ay o kadar umutluydum ki. İlk defa bu kadar gecikti adetim diyordum. Test yapmaya korkuyordum korktuğumda başıma geldi, şimdi test yaptım ve yine tek çizgi ve bugün adetin 44. Günü normalde de döngü belli olmaz ya da geç olurdum ama hiç böyle uzun sürmemişti. Bu ay yumurta takibi ile femara kullandım. 2 yıl içerisinde aşılama yaptırmama rağmen bu ay ki kadar umutlanmamıştım.
Yine sonuç hüsran ( artık gerçekten sıkıldım (

Eklentiler

• image.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 44
Maşallah canımcımmm şansın yüksek bu ayy kendine iyi bak yumurtaları büyütt bi dahaki gidene kadar

Yumurta takibi yaptırmış mıydın canım yumurtlaman gerçekleşmiş mi? Nasıl 44 gün e kadar uzayabilir yumurtlama olmamıştır belki

canım benim çatlıyor ama birden fazla yumurtam hiç oluşmadı hsg çekilmeme ragmen hamilede kalamadım eşimdede sorun yok vucud içinde vardır muhhakka bir sebebi ama ne. en zoruda sebebsiz olması diğerlerinde tedavi olunuyor yine

Yumurta takibi yaptırmış mıydın canım yumurtlaman gerçekleşmiş mi? Nasıl 44 gün e kadar uzayabilir yumurtlama olmamıştır belki

Doktora gittim düzenli her 3 günde bir. Femara inofolic ve estradiol ilacı verdi. Her şey güzeldi 2 yumurta var çatlamış da olabilir rahim içinde sıvı var çünkü dedi. 5 gün sonra o yumurta yoktu demek ki çatladı bunlar dddi. PKO var bende düzenli regl olamıyorum ama 30-35 illa ki olurdum ilk defa 44 gün olunca test aldım kaşıklarımda da batmalar vardı.
Ama sonuç hüsran

olmuyorsa vardır beklediği bi tarih zaman. takma kafana. sebebi belli olsaydı ve tedavi görseydin bu seferde neden böyle neden iyileşmiyor diye düşünecektin. olana kadar böyle düşüneceksin zaten. sadece kendini bebeğe odaklamadan hayatını devam ettir. sağlığımız yerinde olsun eşimizle huzurumuz olsun bebek de olur inş. 2019 olmaz 2020... bak ben 35 yaşındayım napıyım olmuyorsa yaşım geçiyorsa hayatımdaki hiçbir şeyden vazgeçemem. sadece yediklerime dikkat edebilirim ve dr. verdiği ilaçlara. öyle tüptü aşılmaydı onları bile düşünmüyorum. sadece hsg çekilmedim ki onda da bi problem olacağını sanmıyorum ama bilelim sorun olmadığını. sonrada olana kadar takılacam. olursa birgün size yazarım inş. belirtilerle beraber :)

elimde değilki canım elimde olsa öyle yapıcam heray birdahaki ay takmıcam diyorum heray adete yakın aynı oluyorum. birde sebebi yok diye birşey düşünmüyorum canım insan vucudu o kadar karmaşıkki doktorlar bulamıyor diyorum yoksa rabbim ol derse her türlü olur tabiki

canım belki test bozuktur

ÇOOOOK SEVİNDİM hadi inşallah Şubat ayı bizim olsun ben de adet oldum bugün

İnşallah canım benim 2 yumurta denilince o kadar sevindim ki doktor diyorki sanki gebelik haberi vermişim gibi hissettim nasıl mutlu oldunuz öyle dedim anlayamazsınız bu benim için +1 umut demek

İnşallah canım benim 2 yumurta denilince o kadar sevindim ki doktor diyorki sanki gebelik haberi vermişim gibi hissettim nasıl mutlu oldunuz öyle dedim anlayamazsınız bu benim için +1 umut demek
canim femara harici birsey ictinmi yumurta sayin artti benim tek yumurta hep

canim femara harici birsey ictinmi yumurta sayin artti benim tek yumurta hep

Femara ile benimde hep bir tane oluyordu bu ay femarayı bıraktım iğneye başladım merional diye bir iğne, bununla 2 yumurta oluştu ama şöyle ki femara ile 1 tane 18-20mm falan yumurta oluşuyordu ortalama olarak, iğne ile 2 tane oluştu fakat boyutları küçük biri 11 diğeri 13 mm o yüzden iğneye devam dedi doktor büyütmeye çalışıyoruz şuanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…