Femara kullanımı

Piraye2612

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2022
73
20
30
Merhaba daha önce bir kimyasal gebelik geçirdim. Sonrasında dinlenme ve 2 siklus klomenden sonra artık özel bir doktor ile görüşme sağladım. Regl 3.günü femaraya başladık. Normalde 4 5 gün süren regl 5.gün bittiğini düşündürüp bugun tekrardan başladı. Sorum şu femara reglde uzamaya sebep olurmu? Aklıma takıldı ve üzüldüm açıkçası. Ctsi doktor yumurtlara bakacaktı. Görüp es geçmeyip cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba canım ben 3 kez femara kullandım ama hiç adet süremde uzama olmadı o yüzden femara sebep olmuştur diyemem

Merhaba bende klomen sonrası femera kullandım bu ay bendede adet konusunda değişiklik olmadı ama klomen kist yaptı 2 ay bekledik kisti gitsin die o zaman adet sürem kısaldı mesela olabilir yan etki yapmış olabilir ama bence yumurta büyüklüğü ve çatlaması önemli nası gidiyor peki şimdi

Merhaba ben bu ay 2.kez femara kullanmaya başladım 2 gün önce bitmesi gereken adetim hala devam ediyor dr radevum vardı sabah gittim normal dedi (adetim en fazla 3 gün sürer kalan 2gün lekelenmeyle geçer bu kasım 4 adet başlangıcım)

tedavi olarak ne görüyorsunuz acaba şimdi aşılamamı yada gonal f kullandınızmı
Ben direk tüp bebeğe başlamayı düşündüm ama doktorum tüp bebek öncesi lenfosit aşısını önerdi 3 doz yapılan bir aşı 1.dozu geçtiğimiz ay oldum bu ay ki reglim ile son kez elimde 10 adet femara kaldığı için çatlatma iğnesi ile denicez

hayırlısı inş tüp bebek düşünenlerin çoğu tüp bebeğe gidecekleri ay gebe kalıyorlar seninde öyle olur bunlar vesile olur inş :) reglin ne zaman

hayırlısı inş tüp bebek düşünenlerin çoğu tüp bebeğe gidecekleri ay gebe kalıyorlar seninde öyle olur bunlar vesile olur inş :) reglin ne zaman
Yumurtalama 1 Kasımdı canım ovülasyona göre 15 Kasım takvim programına göre 18 Kasım beklemedeyim şu an

evet oldum ama kontrolde istediğim boyutta değil yumurtalar yarın yaptır iğneyi dedi tekrar kontrole çağırmadı anlamadım ayın 1inde yaptırdım iğneyi
Genelde doktorlar 18-20 mm arası olduğunda iğne yaptırıyorlar, seninki 16-17 mm ise doktor bir gün sonra yaptır demiş olabilir canım. Sen yarın gebelik testi yap ilk idrar ile iğne etkisi genelde 10.gün geçer 12.günde hamilelik belli olur

hep adete 2,3 gün kala yapardım test ama bu defa yapasım yok salı olmazsam kan veririm hiç hevesim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…